Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

Informácie o spoločnosti Froothie

 

 


Froothie – distribútor výrobkov Optimum©

Dobrodružstvo spoločnosti Froothie začalo v podobe malej austrálskej spoločnosti, ktorá sa zaoberala propagáciou a doručovaním zdravého ovocia, zeleniny a výbavy do kaviarní a džusových barov, pričom ich podporovala v propagácii zdravších nápojov zvaných „Froothie“ – narážka na „Smoothie“.

Následne sa táto malá myšlienka rýchlo rozvinula do podoby posadnutosti propagáciou zdravšieho stravovania všeobecne – nie iba príležitostne. Po krátkej dobe boli rozvinuté silné vzťahy vrátane strategického exkluzívneho partnerstva s globálne uznávanou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou mixérov a odšťavovačov – spoločnosťou Optimum Appliances s cieľom propagovať zdravé stravovanie a pitie v každej domácnosti.

V súčasnosti je naša misia jednoduchá a jasná: Pomáhať ľuďom viesť zdravší životný štýl pri súčasnej propagácii našej exkluzívnej ponuky výrobkov Optimum. Naše znalosti a informácie ohľadne zdravého životného štýlu zdieľame prostredníctvom pracovných dielní (alebo „workshopov“), videí v sieti YouTube, nášho nového blogu, rôznych prostriedkov zdieľania a strategických partnerov v Austrálii i zahraničí.


Nová séria výrobkov Optimum  Range www.optimum-apliances.com

Mixéry austrálskej spoločnosť Optimum© sú považované za poprednú svetovú značku v oblasti odolných vysokorýchlostných mixérov pre domáce aj komerčné použitie. Mixér Optimum 9400 si získal svetovú povesť medzi kuchármi a milovníkmi jedla ako vysoko kvalitný mixér vhodný nielen na prípravu smoothie a džúsov, ale tiež ako skvelý nástroj ponúkajúci funkcie, ako sú napríklad zohrievanie, mrazenie, miesenie cesta, mletie, sekanie, krájanie, mixovanie a ďalšie.

Séria odšťavovačov pre odšťavovanie lisovaním za studena od austrálskej spoločnosti Optimum následne dosiahla podobný úspech na celom svete vďaka svojej kvalite a výkonu. Odšťavovač Optimum 400 bol ohodnotený časopisom T3 Magazine ako najlepší v Spojenom kráľovstve a nový odšťavovač Optimum 600 je patentovaným pomalým odšťavovačom, ktorý prináša revolúciu vďaka odšťavovaniu celého ovocia a zeleniny bez potreby ich krájania.


Domáce použitie

Úspech mixérov a odšťavovačov Optimum v Austrálii a tiež na celom svete mal za následok významný presun zamerania spoločnosti Froothie na odvetvie zdravej stravy v domácnostiach, pričom spoločnosť dosiahla skvelé úspechy pri globálnej expanzii a zakladaní pobočiek na celom svete. Na všetky spotrebiče sa vzťahuje jedinečná záruka spoločnosti Froothie s celonárodnými servisnými strediskami a nonstop tímom podpory pre prípad akýchkoľvek naliehavých otázok.

Súčasný nárast v oblasti zdravého životného štýlu taktiež priviedol spoločnosť Froothie k vytvoreniu vlastného Online obchodu zameraného na zdravie. Dôvodom, prečo spoločnosť Froothie spojila svoje sily so širokým spektrom pestovateľov a dodávateľov, je fakt, že nájsť kvalitné surové ( „raw“) organické potraviny a tiež super-potraviny je veľmi náročné, pričom cena takýchto výrobkov je taktiež veľmi vysoká. Spoločnosť Froothie vám tak teraz pod jednou strechou prináša najlepšie surové („raw“), organické a výživné potraviny a to navyše za najnižšie ceny – vaša univerzálna predajňa zdravého stravovania!


Komerčné použitie

Cieľom spoločnosť Froothie Australia je pomáhať kaviarňam, džúsovým barom a dodávkam ponúkajúcim smoothie zvýšiť predaj ich kokteilov a štiav a tiež pridať do ich ponuky nové vzrušujúce a zdravé výrobky.

Skúsenosti nášho tímu v oblasti vytvárania ovocných barov – vrátane známych franšíz – poskytli spoločnosti Froothie neoceniteľné skúsenosti, ktoré pomáhajú vlastníkom podnikov presadzovať a podporovať predaj smoothie a ovocných štiav.

Spoločnosť Froothie od svojho spustenia zaznamenala medzi kaviarňami ohromný úspech, pričom kaviarne, ktoré smoothie nikdy nepredávali, dosiahli exponenciálny nárast predaja a džúsové bary zase v priebehu menej než 5 mesiacov viac než zdvojnásobili svoj predaj. O tento úspech sa postarali pútavé reklamné materiály spoločnosti Froothie, lahodné a zdravé smoothie a rastúca obľúbenosť značky Froothie. 


Pre získanie ďalších informácií kliknite sem, ak ste vlastníkom kaviarne alebo sem, ak vlastníte džúsový bar. 

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM