Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

PREDSTAVUJEME OPTIMUM G2.1 MIXÉR SÉRIE


G2.1

PREDSTAVUJEME OPTIMUM G2.1 MIXÉR SÉRIE

Bezna cena: 900 €

VLASTNOSTI A PRÍSLUŠENSTVO OPTIMUM G2.1 PLATINUM:

 • Elegantne jednoduchý dotykový ovládací LED panel
 • Šesť automatických programov ovládaných jedním stlačením tlačítka
 • Precízna, vyladená manuálna funkčnosť
 • Nádoba schválena UL, CE a FDA vyrobená z materiálu Eastman Tritan kopolyester bez BPA s vekom a klobúčkom
 • Niacúčelový systém 6 čepelí pre vlhké a suché potraviny z nerezovej oceli
 • Nástroj na intenzívne utláčania pre lepšie zpracovanie a mixovanie
 • Sáčok na orechové mlieko ZDARMA
 • 104 stránovú knihu receptov v pevnej väzbe ZDARMA
 • 30 dennú záruka vrátenia penazí
 • Prístup k odbornému tímu podpory
 • Medzinárodná záruka

Pre viac informacií o súčiastkach a príslušenstvu prosím Kliknite SEM

    Optimum G.21 série Platinum   Vitamix Pro Series 500
Motor:   2835 wattov   Motor základny o výkonu max. 2 HP
Trieda:   Domáci a komerčný   Domáci
Čepele:   6 – čepelový systém   4 – čepelový systém
Kvalita čepelí:   Čepele z nerezovej oceli   Čepele z nerezovej oceli
Veľkosť nádoby:   2 l   2 l
Materiál nádoby:   Eastman Tritan kopolyester bez BPA   Eastman Tritan kopolyester bez BPA
Prevody nádoby:   Kov   Kov
Spojenie nádoby/základný:   Kov   Kov
Digitálny panel:   Ano   Ne
Programované cykly:   6 predprogamovaných nastavení   3 predprogamovaných nastavení
Hmotnosť:   5,5 kg   5 kg
Záruka:   2 roky domáce   7 ročná záruka


" Porovnanie rýchlosti (ot / min): Vzhľadom na to, že neexistuje štandardizovaný test pre porovnanie rýchlosti mixérov, Froothie už naďalej neuvádza rýchlosť jednotlivých mixérov. Namiesto toho sa zameriavame na výkon a kvalitu výrobkov, vrátane materiálov, a konštrukcii motorov."
    Optimum G.21 série Platinum   Bledtec Designer 725
Motor:   2 611 wattov   1 725 wattov
Trieda:   Domáci a komerčný   Domáci
Čepele:   6 – čepelový systém   2 – čepelový systém
Kvalita čepelí:   Čepele z nerezovej oceli   Čepele z nerezovej oceli
Veľkosť nádoby:   2 l   1.7 l
Materiál nádoby:   Eastman Tritan kopolyester bez BPA   Eastman Tritan kopolyester bez BPA
Prevody nádoby:   Kov   Kov
Spojenie nádoby/základný:   Kov   Kov
Digitálny panel:   Ano   Anp
Programované cykly:   6 predprogamovaných nastavení   6 predprogamovaných nastavení
Hmotnosť:   5.5 kg   10.7 liber
Záruka:   2 roky domáce   8 ročná záruka


" Porovnanie rýchlosti (ot / min): Vzhľadom na to, že neexistuje štandardizovaný test pre porovnanie rýchlosti mixérov, Froothie už naďalej neuvádza rýchlosť jednotlivých mixérov. Namiesto toho sa zameriavame na výkon a kvalitu výrobkov, vrátane materiálov, a konštrukcii motorov."
OVLÁDANIE: Šesť automatických programov s jediným stlačením ponúkajú možnosť urobiť perfektný smoothies, sorbety, orechové mlieka, polievky, omáčky či arašídy alebo kávu. Precízne, vyladenie manuálneho ovládania: možnosť nastaviť čas a rýchlosť na presné parametry, ktoré chcete, alebo možnosť použiť najskôr funkciu pulse pre lepšiu jemnosť.
NÁDOBA: Multifunkčná nádoba pre vlhké aj suché použitie, vrátane vieka a klobúčku
Teplu odolnú polykarbonátovú 2 l nádobu
ČIŠTENIE: Inovativny design robí čistenie Optimum G2.1 – mixéru zo série Platinum jednoduchým – nie je potrebné odstraňovať čepele!
PRÍKON: 220-240V/50-60HZ
PRÍSLUŠENSTVO: Robustné pechovadlo, tkanina na orechové mlieko
ROZMERY PRODUKTU: 20*21*51cm
HMOTNOST PRODUKTU: 5.6 kg

DOMÁCE FUNKCIE

  • Ovocné smoothies mixér Optimum je navrhnutý tak, aby vyrábal nejlepšie ovocné smoothies v domácom aj komerčnom prostredí - behem niekoľkých sekúnd dokáže rozdrtiť ľad aj ovocie.

  • Zelené smoothies kaleráb, kapusta, zeler, špenát, mäta, uhorky, banány alebo mrkva - Optimum zaistí, že Váš zelený smoothie bude jemný a vláknitý

  • Mletie orechov a obilnín systém 6 čepelí mixéru Optimum mu umožňuje jednoducho rozemlieť celé obilniny, fazule, ryžu a vymiesené cesto, ktoré je potom pripravené priamo do rúry.

  • Drtenie ľadu komerčný motor o výkone 3.8 koňských síl umožňuje mixéru Optimum rozdrtiť behom niekoľkých sekúnd veľké množstvo ľadu, čo je ideálne pro smoothies, ochutená ľadová drť alebo zmrzliny.

  • Orechové maslo čokoládové lískové orechy, arašídové maslo, mandlové maslo… čo len chcete! Mixér Optimum pre Vás pripraví z jednej prísady tie najchutnejšie orechové maslá bez konzervantov.

  • Orechové mlieko pomiešajte orechy s vodou, rozmixujte, prefiltrujte a servírujte prírodné mlieko s cereáliemi bez obsahu mliečnych výrobkov.

  • Zmrzliny z zmrazeného ovocia mixér Optimum zmení Vaše obľúbené ovoce na lahodnú porciu zmrzliny bez tuku a konzervantov, ktoré si tak môžete vychutnávať zcela bez výčitiek.

  • Teplé polievky rovnaký mixér, ktorý dokáže pripravit zmrzlinu, dokáže tiež poskytnúť teplé polievky z výlučne prírodných prísad, a to naviac za menej ako 10 minut! Túto možnosť mixér Optimum ponúka vďaka pôsobivej rýchlosti, ktorá mu umožňuje zohriať obsah pomocou trecieho tepla.

  • Pomazánky a dipy ať už máte radšej jemný humus alebo paradajkovú salsu s kúskami paradajok, mixér Optimum Vám zaručene pomôže, pretože umožňuje prípravu širokého spektra dipú a pomazánok.

  • Čerstvé ovocné šťávy mixér Optimum dokáže rozmixovať celé ovocie aj zeleninu, a to nenakrájanú a so šupkou, vďaka čomu vytvára zdravú šťavu plnú vlákniny. Najlepšie však je, že… nič nevýjde nazmar a preto je čistenie rychlé a jednoduché.

  • Koktejly koktejly je možné pripraviť trepaním, pomiešaním alebo mixováním s ľadom, vďaka čomu môžete behom niekoľkých sekúnd pripraviť skvelú pochútku.

 • Omelety rovnakým spôsobom, ako Optimum pripravuje teplé polievky, trením čepelí dokáže tiež pripraviť úžasné omelety behom niekoľkých minút!

KOMERČNÉ FUNKCIE

  • Behom sekúnd drtí ľad mixér Optimum je výkonný komerčný mixér, ktorý dokáže dosiahnuť veľmi vysokej rychlosti (otáčok za minútu), čo znamená, že ľad dokáže rozdrtiť behom niekoľkých sekúnd a vytvoriť tak jemné nápoje so skvelou konzistenciou a bez hrudiek.

  • Jednoduchá oprava a údržba vysoko kvalitné odolné komponenty vyrobené jedním z nejrenomovanejších výrobcov mixérov na svetě umožňujú mixérom Optimum zvládnuť intenzivne používánie v džusovom baru alebo kaviarni. V nepravdepodobnom prípade, že sa niečo pokazí, sú náhradné diely lacné a jednoducho dostupné, pričom oprava mixéru je jednoduchá a nenáročná - na rozdiel od väčšiny konkurenčných modelov. Upozorňujeme, že v prípade potreby urgentnej údržby sú opravárenské centrá rozmiestené po celej Austrálii.

  • Efektívny a odolný vlastný motor s uhlíkovými kafami jedinečný motor mixéru Optimum mení spotrebu elektriny v závyslosti na aktuálne potrebe. Vďaka tomu vydrží bez akýchkoľvek porúch a problémov viac ako väčšina konkurenčných značiek.

  • Nehrdzavejúci systém 6 čepelí mixér Optimum je vybavený čepeľami vyrobenými v Japonsku, vďaka čomu dokážu rozdrtiť aj nejhrubšie prísady bez akýchkoľvek problémov.

  • Inteligentná ochrana proti pretsženiu pre zabezpečenie extra odolnosti je mixér Optimum vybavený integrovaným senzorom, ktorý automaticky vypne motor, pokiaľ dôjde k nadmernému používaniu, čím sa predlžuje prevádzková životnosť zariadenia a vyhýbá sa poruchám. Keby sa mixér kedykoľvek pokazil, jednoducho ho znova zapnite.

  • Reputácia mixér Optimum se používá v džusových baroch, kaviarnách a franšízách v celej Austrálii a tiež v zahraničí, přičom sa preukázalo ako vysoko kvalitný mixér nejvyššej triedy a získal si dôveru vlastníkov podnikov po celom svete. Výrobca mixérov Optimum je tiež značne uznávanou firmou, ktorá má vo svojom odvetví viac ako 30 rokov zkuseností.

 • Podpora Froothie spoločnost Froothie sa špecializuje na vytváranie džusových barov a kaviarní v Austrálii a na Novom Zélande, vďaka čomu nazhromáždila veľa zkuseností v odvetvý prípravy džúsov a smoothies. Ako náš zákazník a hrdý majitel mixéru Optimum získáte bezplatné recepty na smoothies a neoceniteľné rady ohľadne rozvoja džusového baru a zvýšenia predaja.


Urobte si výživné ovocné smoothies a džusy behom niekoľkých sekúnd s hladkou, delikátnou konzistenciou.Urobte si delikátne jemné, zdravé sorbety.Pomelte rôzne obilniny a semienka s ľahkosťou a jednoduchosťou.Urobte si orechové mlieko bez mliečnych výrobkov, sójového mlieka a veľa dalšíchUrobte si jemné a krémové teplé polievky bohaté na živiny.Urobte si domáce nátierky, dipy, dressingy a marinády behom niekoľkých sekúnd.

*Povinné polia

900 €

900 €

* Price incl. VAT., excl. 10€ delivery fees

ZARUČUJEME VAŠU SPOKOJNOSŤ – 30 DENNÁ ZÁRUKA
VRÁTENIA PENAZÍ
KLIKNITE SEM PRE VIAC INFORMACÍ… BUDETE UNESENÝ!

NAJOBSIAHLEJŠIA ZÁRUKA PONÚKANA V ODVETVÝ SA VZŤAHUJE NA
MOTOR A SÚČIASTKY, SERVIS A DORUČENIE, CELONÁRODNÉ SERVISNÉ CENTRUM A ZÁKAZNICKA PODPORA

 • Úvod

  Elegantný, sofistikovaný a pritom veľmi praktický – Optimum G2.1 – mixér ze série Platinum je najpokročilejším mixérom rady spotrebičov Optimum

  Náš dodavatel, Optimum Appliances, je australská spoločnosť, ktorá si vybudovala svoju reputáciu vývojom produktu svetovej triedy, ktoré sú potom distribuované po celom svete exkluzivne spoločnostou Froothie. Tie získali svojou reputáciou tak, že čásť svojho času investovali do výskumu potrieb zákazníka – a potom spravili všetko preto, aby dosiahli čo najvyššieho koncového výsledku.

  Napríklad sme sa apítali našich najvytaženejších a najnáročnejších zákazníkov, čo by od svojich mixérov naozaj potrebovali. A oni nám povedali, že by chceli inteligentné zariadenie, ktoré dokáže urobiť smoothies, poievky a dalšie čerstvé, zdravé jedlá tak rýchlé a jednoducho, ako je to len možné. Dôležité však bolo to, že nechceli, aby bola táto inteligencia na úkor elegancie.

  Vítajte u Optimum G2.1 – mixéru zo série Platinum: inteligentný, univerzálna funkčnosť pri stlačení jedného tlačítka – a to všetko v balení ohromujúceho designu pre exteriér.


 • PREČO PONÚKAME OPTIMUM G2.1 – MIXÉR ZO SÉRIE PLATINUM?

  Cieľ Froothie je jednoduchý: pomáhať ľudom viesť zdravší životný štýl a pritom propagovať našu exkluzívnu radu Optimum. My vieme, že zostať zdravými a jesť najčerstvejšie a najvýživnejšie potraviny je pre Vás vec, o ktorej sa nevyjednáva. Ako inak by ste získali potrebnú energiu, aby ste dokázali splniť Váš náročný program?

  Avšak tento rovnaký náročný program znamená, že potrebujete, aby príprava týchto potravin bola tak jednoduchá a bezproblémová, ako je to len možné. My tiež vieme, že ste vo svojom živote dosiahli pozície, keď je forma rovnako dôležitá ako funkcia. To znamená, že ho potrebujete mať radi, ako vyzerá na Vašom stole, ale aj ako sa s ním pracuje a uľahčuje vám život.

  Optimum Appliances prešla dlhou a náročnou cestou, aby navrhla mixér, ktorý odškrtne všetky políčka: chytrý a univerzálny s elegantným moderným vzhľadom. Výsledok: Optimum G2.1 – mixér zo série Platinum, kde sa kvalita a univerzálnosť spája s unikátnym a štýlovým designom.

 • KLÚČOVÉ VÝHODY PRE VÁS

  Je skvelé vedieť, že vysoko kvalitný exteriér z nerezovej oceli Vašho Optimum G2.1 – mixéru zo série Platinum bude krásne a bezproblémovo zapadať do Vášho celkového dekoru kuchyne. Avšak, vzhľad nie je všetko. Budete radi objavovať veľa „šikovných a univerzálnych“ funkcií a tu je prehľad toho, čo tým myslíme:

  • Elegantne jednoduchý dotykový ovládací LED panel:táto prehľadná obrazovka displeja Vám umožní vybrať správnu možnosť v menu behom okamžiku.
  • Šest automatických programov s jediným stlačením tlačítka: urobte si perfektné smoothies, sorbety, orechové mlieko, polievky, omáčky alebo pomelte arašídy elbo kávu … to všetko s jedným stlačením tlačítka.
  • Precízne, vyladenie manuálneho ovládania: možnosť nastaviť čas a rýchlosť na presné parametre, ktoré chcete, alebo možnost použiť najprv funkciu pulse pre lepšiu jemnosť.
  • Veľká, viacúčelová nádoba pre suché/vlhké použitie: nie je potreba používať rôzne nádoby na rôzne druhy mixovania.
  • Jednoduché čištenie:inovatívny design čistenia Optimum G2.1 – mixéru zo série Platinum jednoduché – nie je potreba odstrániť čepele!

  A samozrejme, ako u všetkých spotrebičov Optimum, je bezpečnosť na prvom mieste. Preto Optimum G2.1 – mixér zo série Platinum zdvojnásobuje bezpečnostné opatrenia – automatická ochrana motora proti prehriatiu a elektronická ochrana proti pretaženiu samotného prístroja.

 • Náš sľub

  Výhody býť zákazníkom Froothie sa rozšíria potom, čo si objednáte Váš Optimum G2.1 - mixér zo série Platinum. Zatiaľ čo Váš nový mixér ponúka jednoduchosť jednoduchým stlačením tlačítka, vždy toho bude viac, čo s ním môžete robiť, takže budete chcieť aktuální poradenstvo a podporu, aby ste z nej získali čo najviac.

  Práve preto zaisťujeme, že je tu pre Vás náš tím podpory, ak ho potrebujete. Systém podpory a záruky Froothie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a umožňuje Vám požiadať o pomoc kedykoľvek.

  Naviac ako zákazník Froothie získáte jedinečnú skušobnú doby 1 mesiac, keď si zakúpite Váš Optimum G2.1 - mixér zo série Platinum. Pokiaľ nie ste spokojný s Vaším novým mixérem z AKÉHOKOĽVEK dôvodu, obraťte sa na Froothie do 30 dní. Vrátíme Vám celú zaplatenú čiastku bez dalších otázok.

 • Zhrnutie

  Mohli by sme Optimum G2.1 - mixér zo série Platinum donekonečna vychvaľovať... Avšak neexistuje žiadny lepší spôsob, ako oceniť jeho dokonalú zmes prevedení a funkčnosti, ako zažiť jeho pôsobenie vo Vašej vlastnej kuchyni.

  Je dostatečne silný na to, aby bol používaný v rušnom džusovom bare, dostatečne univerzálny do špičkovej kaviarne a jednoducho tak elegantný, aby prispieval k prudko elegantnému dekoru kuchyne. Stručne povedané, Optimum G2.1 - mixér zo série Platinum je dokonalým spojením štýlu a obsahu, ktorý ste hľadali.

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM