Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

Džúsové bary a kaviarne

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Uvítací balíček (pdf, 962KB) 

Spoločnosť Froothie vyvinula vďaka blízkej spolupráci s najskúsenejšími dodávateľmi džusových barov jedinečný systém, ktorý pomáha džusovým barom s presadením ich podniku a zvýšením predaja smoothie. Nižšie ponúkame prehľad, ako to dosahujeme:

Naše ovocie:

Existujúce džusové bary budú neustále vyhľadávať ovocie lepšej kvality za konkurenčné ceny a spoločnosť Froothie práve to ponúka. Neúnavne pracujeme na tom, aby sme zabezpečili, že všetci naši dodávatelia spĺňajú štandardy kvality a naša kúpna sila nám umožňuje ponúkať najlepšie ceny na trhu.

Naše propagačné materiály:

Za veľmi krátke obdobie dokázala spoločnosť Froothie rozvinúť svoju značku na národnej úrovni a vytvoriť vysoko lojálnu zákaznícku základňu, ktorá dokáže konkurovať súčasnej dominancii spoločnosti Boost Juice. Ako džúsový bar máte k dispozícii možnosť zahrnúť meno našej značky a tiež ponuku našich propagačných materiálov, ktoré vám môžu pomôcť zvýšiť predaj.

Naše skúsenosti:

Desaťročia skúseností tímu Froothie v oblasti vytvárania niektorých z najväčší franšíz v Austrálii znamenajú zásadný rozdiel, ktorý vám môže pomôcť rásť a prispôsobiť sa súčasnému trhu. Ponúkneme vám rady a podporu ohľadne vášho obchodu, vášho marketingového prístupu, receptov smoothie, ktoré používate a tiež mnoho ďalších faktorov, ktoré sú rozhodujúce pre vlastníctvo úspešného džúsového baru. Pre získanie ďalších informácií ohľadne služieb, ktoré ponúkame, kliknite k sem.
 
Chcete založiť svoj vlastný džúsový bar?
Sme univerzálny poskytovateľ všetkého, čo potrebujete - pre podrobnosti kliknite sem.

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM