Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

OPTIMUM 600 (3. GENERÁCIE) LISOVACÍ ODŠŤAVOVAČ S VEĽKÝM OTVOROM!

NOVINKA 2017! – Nevyžaduje sa príprava potravín – Patentovaný veľký otvor, do ktorého sa zmestí celé ovocie a zelenina – bezkonkurenčná kvalita a výkon

Všetky pomalé odšťavovače zvyčajne vyžadujú veľa príprav potravín, ich krájanie a podobne


Optimum 600

OPTIMUM 600 (3. GENERÁCIE) LISOVACÍ ODŠŤAVOVAČ S VEĽKÝM OTVOROM!

Bezna cena: 490 €

OPTIMUM 600 (3. GENERÁCIE) PRÍSLUŠENSTVO a FUNKCIE:

 • O 50% väčší odšťavovacej skrutka pre lepšiu extrakciu šťavy a živín
 • Sitká - hrubé a jemné sitko pre všestrannosť pri odšťavovaní
 • Čistiaca kefa
 • Kuchárka s receptami v pevnej väzbe
 • Záruka 30 dní na vrátenie peňazí
 • Prístup k podpore odborného tímu
 • Podpora a riešenie záruky 24x7

NIŽŠIE SA NACHÁDZA POROVNANIE 2 JEDINÝCH ODŠTAVOVAČOV S VEĽKÝM OTVOROM NA SVETE:

    Optimum 600 (3. generácie) pomalý odšťavovač
s veľkým otvorom 
  Kuvings B6000 pomalý odšťavovač
s veľkým otvorom
RPM (rýchlosť):  
43 ot./min
 
54 ot./min
Priemerný hluk:  
40-60dB
 
50-60dB
Watty:  
200 wattov
 
240 wattov
Nepretržitý čas odšťavovania:  
30-45 min (odporúčané)
 
30 min (odporúčané)
Záruka:  
2 roky domáce
 
20 rokov motor 5 rokov diely a funkčnosť
Indukčný motor:  
Áno
 
Áno
Veľkosť žľabu:  
8 cm
 
7,5 cm
Kohútik na šťavu:  
Áno
 
Áno
Prázdny tanier: (na zmrzlinu a orechové maslo)  
Áno
 
Áno
Materiál nádoby a taniera:  
Tritan(vyššia kvalita)
 
Tritan(vyššia kvalita)Nedistribuujeme žiadne výrobky Kuvings

Špecifikácia

Špecifikácie spotrebiča:   Optimum 600 (3. generácie)
Motor:  
200 Wattov
Rýchlosť (RPM):  
43 ot./min
Rozmery produktu:  
H50*L25*W20cm
Hmotnosť výrobku:  
7 kg
Trieda:  
Domáca
Inteligentné funkcie zvrátenia:  
Áno
Tlačidlo automatického resetovania:  
Áno
Rozmery hrdla:  
hrdlo / plniaci otvor s priemerom 8 cm a vtláčadlo
Farby:  
čierna, červená a strieborná
Materiály:  
Ultem, Tritan, ABS, PC
Záruka:  
2 roky domáceČo sa nachádza v škatuli?

 • 2 odšťavovacie taniere (1,2 litra)
 • Kohútik na odšťavovanie a klobúčik proti kvapkaniu
 • Točiaci košík
 • Sito GE Ultem a slimák
 • Príloha pre zmrzlinu
 • Základňa obsahujúca motor 240W AC bez kief
 • Kniha receptov a manuál
 • Čistiaca kefa

30 dňová SKÚŠKA - ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

*Povinné polia

490 €

490 €

* Price incl. VAT., excl. 10€ delivery fees

Najobsiahlejšia záruka poskytovaná v odvetví sa vzťahuje na motor a diely,
funkčnosť a poštovné, celonárodné servisné centrá a zákaznícku podporu

 

Ohodnotený ako #1 odšťavovač v Spojenom kráľovstve časopisom T3 Magazine
V porovnaní so 17 značkami vrátane značky Hurom

Šťava lepšej kvality

Nízka rýchlosť odšťavovačov Optimum vedie k lepšej kvalite, lepšej chuti a väčšiemu objemu šťavy a tiež menej náročnému čisteniu! Nižšie môžete vidieť video, ktoré to dokazuje s použitím odšťavovača Optimum 500 (ktorý, rovnako ako všetky pomalé odšťavovače, nemá veľký otvor ako Optimum 600, a preto si vyžaduje nakrájanie ovocia a zeleniny)

 

 

 • Optimum 400 vs Optimum 600

 • Úvodný klip Optimum 600

 

 

*Prosím, zoberte na vedomie, že videá vyššie bola natočená s našimi odšťavovačmi za studena Optimum 400 a Optimum 600 1. generácie, prvým z edície našich 600 odšťavovačov za studena.

 

BEZ POTREBY KRÁJANIE OVOCIE A ZELENINY!

Toto je najdôležitejší vlastnosť prístroja Optimum 600 1. generácie Whole Slow Juicer: Má naozaj veľké hrdlo! Nikto nemá rád prípravu potravín. Konečne je k dostaniu odšťavovač, ktorý môže spracovávať celé jablká, pomaranče a ďalšie, bez toho aby museli byť rozrezané na kusy. Revolučné zlepšenie konceptu pomalého odšťavovania.

 • Úvod

  S ohromným úspechom mixérov radu Optimum, značka Optimum spolupracovala s niektorými z najuznávanejších svetových výrobcov, aby mohla prísť na trh s vysoko kvalitným a odolným odšťavovačom, s nižšou rýchlosťou a lepšie extrakciou než konkurenti. Proces dizajnovania, testovanie a schvaľovanie trval firme Optimum dlhšie ako rok. Každá súčiastka bola vytvorená tak, aby konkurovala najlepším svetovým značkám. Prístroj bol navrhnutý tak, aby vydržal dlhšie, aj vďaka motoru s 10-ročnou komplexnou zárukou. Uvedomujeme si, že s cenou 580 EUR, je Optimum pomalý odšťavovač drahým prístrojom, však, môžeme Vás uistiť, že stojí za túto investíciu. Vítame nový, dlho očakávaný, Optimum 600 (3. generácie).

  Tento vysoko odolný, výnonný, univerzálný, vertikálný odšťavovač vyrobí nutrične bohatý džús počas iba niekoľkých minút. Je dokázané, že vďaka nízkemu treniu a lisovaniu za studena, bez zahrievania, odšťavovač Optimum 600 (3. generácie) zachováva viac vitamínov, minerálov a enzýmov v porovnaní s vysokorychlostími odšťavovačmi. Viac živých enzýmov znamená, že šťava vytvorená v Optimum je lepšia pre Vaše zdravie a vitalitu. Nielen, že môžete vytvoriť lahodné ovocné a zeleninové šťavy, Optimum 600 (3. generácie) Vám umožní vytvoriť si vlastný orechové mlieko, sójové mlieko, zmrzlinu, tofu a ešte oveľa viac!

 • Vďaka čomu je Optimum 600 (3. GENERÁCIE) najlepší

  Tento produkt sme navrhovali a testovali viac než rok, aby dosiahol dokonalosť. Nižšie si môžete prehliadnuť zoznam vlastností, vďaka ktorým ide o odšťavovač svetovej triedy:

  • Nízke otáčky - Iba 43 ot./min
  • Navrhnutý pre dlhú životnosť - vysokokvalitné diely schválené organizáciou SGS
  • Indukčný motor navrhnutý pre dlhú životnosť - 10 ročná obsiahla záruka
  • Používateľsky atraktívny
  • Jednoduché čistenie (funkcia samočistenia)
  • Nízky hluk - iba 40 dB
  • Vďaka nízkej rýchlosti (iba 43 rpm) sa zachováva chuť prísad
  • Viacej živín, vitamínov, minerálov a enzýmov
  • Menšia separácia a až o 35% viac šťavy než pri použití odstredivých odšťavovačov
  • Bezpečnostný senzor
  • Schválený organizáciami CE a SGS
 • Prečo pomalý odšťavovač Optimum

  Odšťavovač Optimum 600 funguje na základe lisovacej (žuvacej) metódy, čím vytvára vysokokvalitnú šťavu. V porovnaní so získavaním šťavy pomocou trhania a vysokorýchlostnými odstredivými odšťavovačmi fungujú pomalé odšťavovače pri nízkych rýchlostiach a jemne lisujú ovocie a zeleninu, aby z nich vytlačili šťavu, pričom odšťavovač Optimum je so 65 rpm najlepší na trhu.

  Slimákový vrták drví a utláča potraviny, čím uvoľňuje jich hlboko uložené živiny a enzýmy. Výsledkom fytonutrientov, ktoré sa počas tohto procesu uvoľnia, je šťava sýtejšej farby obsahujúca väčšie množstvo vitamínov a minerálov. Pri tejto metóde sa vďaka integrite buniek prísad obmedzuje oxidácia a separácia.

  James Colquhoun & Laurentine - filmári Bosch „FOOD MATTERS“ (NA POTRAVINÁCH ZÁLEŽÍ) a „HUNGRY FOR CHANGE“ (HLADNÍ PO ZMENE) uvádzajú: „Vertikálne odšťavovače používajúce lisovanie za studena sú najpokročilejšími odšťavovačmi! Odšťavovače využívajúce lisovanie za studena získavajú o 35% viac šťavy z čerstvých surovín, čo znamená, že od prvého dňa, čo ich začnete používať, ušetríte!“

  Nutričné testy* (medzi lisovaním za studena a odstredivými odšťavovačmi) odhalili, že lisovaním za studena sa získava o 42% viac vitamínu C, až o 60% viac vitamínu A a približne o 35 - 50% viac šťavy.

  * Výsledky testov z laboratória Michelson Laboratories,Inc., Kórejský inštitút pre výskum potravín (KRFI) a interné laboratória.

   

  Vysokokvalitné odšťavovače na lisovanie za studena, ako napríklad Optimum 600 (známe tiež ako lisovacie odšťavovače alebo pomalé odšťavovače), vytvoria šťavu vyššej kvality a umožnia vám získať z vášho ovocia a zeleniny viac (v porovnaní s odstredivými odšťavovačmi), nielen čo sa týka výnosnosti šťavy (čím dlhodobo šetria peniaze), ale taktiež tým, že zachovávajú vitálne enzýmy a výživné látky a ponúkajú čerstvú lahodnú chuť.

  VÝHODY pomalého odšťavovača Optimum 600

  • Vhodný na odšťavovanie listovej zeleniny, trávy, klíčkov a bylín
  • Vyššia výnosnosť šťavy
  • Šťava vydrží dlhšie, pričom integrita enzýmov pretrváva až 72 hodín
  • Nižšia rýchlosť znamená, že vzniká menej tepla, čím sa uchová viac výživných látok a enzýmov
  • Minimálna separácia šťavy a penenia
  • Lisovanie je tiché.
 • Prečo pomalý odšťavovač Optimum 700

  Existuje veľa dôvodov, prečo by ste mali zvážiť pridanie čerstvej šťavy na váš jedálniček - platí to obzvlášť pre šťavy založené na zelenine.

  Pestrosť je korením života. Odšťavovanie vám umožňuje konzumovať široké spektrum ovocia a zeleniny, ktoré by ste celé vo väčšom množstve zjesť nemohli. Každodenným pridaním čerstvých a lahodných džúsov ľahko dosiahnete minimálnu odporúčanú dennú dávku ovocia a zeleniny (2+5).

  Prijímanie výživných látok pomáha dlhovekosti. Vysoký podiel populácie má obmedzenú schopnosť prijímať živiny z ovocia a zeleniny z dôvodu porúch zažívania spôsobených vekom, alergiami alebo pretrvávajúcimi nezdravými stravovacími návykmi. Balené džúsy sú zvyčajne pasterizované, a preto obsahujú minimálne množstvo živín. Čerstvé džúsy obsahujú aktívne živiny a minerály, ktoré sa dostávajú priamo do krvného obehu za menej než 20 minút.

  Zdravotných výhod je veľa. Zelené šťavy sú vysoko alkalizujúce, čím pomáhajú zvyšovať energiu, zlepšovať trávenie a duševnú čistotu. Odšťavovanie alkalických potravín môže tiež pomôcť udržať prirodzenú hladinu pH v tele a pomôcť tak s udržaním čistej pleti, celkového zdravia a pohodlia. Keď to so svojím zdravím myslíte vážne, mala by byť konzumácia najkvalitnejších potravín bohatých na živiny vašou hlavnou prioritou, pri ktorej by ste nemali robiť žiadne kompromisy.

  AKO UŠETRIŤ - Článok prevzatý z Food Matters

  Použime príklad. Ak odšťavíte týždenne čerstvé ovocie a zeleninu v hodnote $100 pomocou odšťavovača so studeným lisovaním namiesto odstredivého odšťavovača, môžete získať o 35% viac šťavy, čo znamená úsporu $35!

  Takže ak by ste pomalý odšťavovač používali celý rok, mohli by ste ušetriť až $1820!!! (Čo znamená, že samotnými úsporami mnohokrát pokryjete náklady na odšťavovač!) Je to spôsobené tým, že odšťavovače so studeným lisovaním produkujú oveľa suchšiu dužinu než odstredivé odšťavovače, čo znamená, že získate najvyššie možné množstvo živín a zostáva všeobecne menej odpadu. Odšťavovače so studeným lisovaním fungujú pri nízkych rýchlostiach (Optimum 400 iba pri 65 RPM), čím vzniká len minimum tepla. Vďaka tomu vzniká nielen lepšie chutiaca šťava s minimom peny a separácie, ale tiež to znamená, že sa zachovajú priaznivé enzýmy a živiny. Tieto látky pôsobia priaznivo na vaše telo a dlhovekosť.

 • Odšťavovanie celého zázvoru v pomalom lisovacom odšťavovači Optimum 600 s veľkým otvorom

 • Odšťavovanie sladkých zemiakov v pomalom lisovacom odšťavovači Optimum 600 s veľkým otvorom

 • Odšťavovanie listovej zeleniny v pomalom lisovacom odšťavovači Optimum 600 s veľkým otvorom

 • Príprava jednoduchého zeleného SMOOTHIE v pomalom lisovacom odšťavovači Optimum 600 s veľkým otvorom

Pre ďalšie informácie

 • Kliknite sem, čím zobrazíte overené hodnotenia od tretích strán
 • kliknite sem, čím zobrazíte časté otázky
 • Kliknite sem, čím prejdete na oficiálnu stránku spotrebičov Optimum
 • Kliknite sem, čím zobrazíte ukážkové videá

Všetky naše recenzie sú overené ako pravdivé

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM