Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

OPTIMUM 9400 – globálne UZNÁVANÝ VĎAKA KVALITE A VÝKONU

PROPAGAČNÁ ZĽAVA NA OBMEDZENÝ ČAS

9200

OPTIMUM 9400 – globálne UZNÁVANÝ VĎAKA KVALITE A VÝKONU

Bezna cena: 600 €

Optimum 9400 zahŕňa:

 • Vrecko na orechové mlieko ZDARMA
 • 30 dňovú záruku vrátenia peňazí
 • Nádoba schválená úradmi UL, CE a FDA - vyrobená z materiálu Eastman Tritan Copolyester bez BPA s viečkom a klobúčikom
 • Viacúčelový systém 6 čepelí z nehrdzavejúcej ocele pre vlhké a suché potraviny
 • Nástroj na intenzívne utláčanie pre lepšie spracovanie a mixovanie
 • Prístup k odbornému tímu podporu
 • 83 stranovú knihu receptov v tvrdej väzbe
 • Medzinárodnú záruku

Pre viac informácií o súčiastkách a obsahu balení kliknite prosím SEM

Nižšie sa nachádza faktické porovnanie:

    VITAMIX 5200   OPTIMUM 9400
MOTOR:  
1,492 Wattov
 
2,238 Wattov
Chladiaci ventilátor:  
Železo
 
Železo
Trieda:  
Domáca 
 
Domáca a komerčná
Čepele:  
čepeľový systém
 
čepeľový systém
Kvalita čepelí:  
Nehrdzavejúca oceľ
 
Nehrdzavejúca oceľ
Vybavenie nádoby:  
Samostatné vlhké/suché
(Bez BPA)
 
Jedna nádoba - suché/vlhké
(Bez BPA)
Záruka:  
rokov 
 
2 roky domáce

Vysokokvalitná
izolácia/vinutie:
 
Áno
 
Áno

Poistková ochrana (doplnok
štandardného resetovacieho spínača
):
 
Nie
 
Áno


Najpredávanejší rival Vitamixu 2015 
Upozorňujeme, že výrobky Vitamix nepredávame 

Porovnanie rýchlosti (ot / min): Vzhľadom na to, že neexistuje štandardizovaný test pre porovnanie rýchlosti mixérov, Froothie už naďalej neuvádza rýchlosť jednotlivých mixérov. Namiesto toho sa zameriavame na výkon a kvalitu výrobkov, vrátane materiálov, a konštrukcii motorov.

Nižšie sa nachádza faktické porovnanie:

    OPTIMUM 9400   NINJA MEGA
KITCHEN SERIES
MOTOR:  
2,238 Wattov
 
1,500 Wattov
Hluk:  
80dB
 
 Nezverejnené
Trieda:  
Domáca a komerčná
 
Domáca 
Kvalita čepelí:  
Nehrdzavejúca oceľ
 
Nehrdzavejúca oceľ
Prevody nádoby:  
Jedna nádoba - suché/vlhké
(Bez BPA)
 
Samostatné vlhké/suché
(Mnoho samostatných častí)
Záruka:  
2 roky domáce
 
5 rokov
Prevody nádoby:  
Kovové
 
Plastové
Spojenie nádoby/základne:  
Kovové
 
Plastové


Najpredávanejší rival kuchynskej série Ninja 2015  
Upozorňujeme, že výrobky kuchynskej série Ninja Mega Kitchen nepredávame 

Porovnanie rýchlosti (ot / min): Vzhľadom na to, že neexistuje štandardizovaný test pre porovnanie rýchlosti mixérov, Froothie už naďalej neuvádza rýchlosť jednotlivých mixérov. Namiesto toho sa zameriavame na výkon a kvalitu výrobkov, vrátane materiálov, a konštrukcii motorov.

 

  • Výkonný priemyslový vysokorýchlostný motor s 3 konskými silami - najvýkonnejší motor v akomkoľvek mixéri

 

  • Otočný ovládač - 9 nastavení ovládania rýchlosti

 

  • Tepelne odolná nádoba bez BPA - pre suché aj vlhké použitie

 

  • Schválené úradmi FDA, UL a Európskou komisiou pre bezpečnosť potravín

 

  • Vysokokvalitný nástroj na utláčanie

 

  • Najpokročilejší systém čepelí typu dve v jednej - za niekoľko sekúnd rozdrví ľad, orechy aj ovocie

 

  • Integrovaný senzor pre zachytenie preťaženia zvyšuje životnosť mixéru

 

  • Skvelá spotreba energie: Vlastný motor s uhlíkovými kefami čerpá iba potrebné množstvo energie

  • Rozmery produktu: 22x20x50cm(LxWxH)
  • Váha produktu: 6.7kgs

 

DOMÁCE FUNKCIE         

  • Ovocné smoothie - mixér Optimum je navrhnutý tak, aby vyrábal najlepšie ovocné smoothie v domácom prostredí - za niekoľko sekúnd rozdrví ľad aj ovocie

 

  • Zelený smoothie - kučeravý kel, kapusta, zeler, špenát, mäta, uhorka, banány alebo mrkva - Optimum zaistí, že váš zelený smoothie bude jemný a vláknitý

 

  • Mletie orechov a obilnín - systém 6 čepelí mixéru Optimum mu umožňuje jednoducho pomlieť celé obilniny, fazuľu či ryžu a vymiesiť cesto, ktoré je následne pripravené priamo do rúry

 

  • Drvenie ľadu - motor s výkonom 3 konské sily umožňuje mixéru Optimum rozdrviť za niekoľko sekúnd veľké množstvo ľadu, čo je ideálne pre smoothie, ochutené ľadové triešte alebo zmrzliny

 

  • Orechové maslá - čokoládové lieskové orechy, arašidové maslo, mandľové maslo... čo len chcete! Mixér Optimum pre vás pripraví z jedinej prísady tie najchutnejšie orechové maslá bez konzervantov

 

  • Orechové mlieka - zmiešajte orechy s vodou, rozmixujte ich, prefiltrujte a následne servírujte. Získate tak prírodný tanier mlieka s cereáliami bez obsahu mliečnych prísad

 

  • Zmrzliny zo zmrazeného ovocia - mixér Optimum zmení vaše obľúbené ovocie na lahodnú porciu zmrzliny bez tuku a konzervantov, ktorú si tak môžete vychutnávať celkom bez výčitiek

 

 

  • Nátierky a dipy - či už máte radšej celkom jemný humus alebo paradajkovú salsu s kúskami paradajok, mixér Optimum vám zaručene pomôže, pretože umožňuje prípravu širokého spektra dipov a nátierok

 

  • Čerstvé ovocné šťavy - mixér Optimum dokáže rozmixovať celé ovocie a zeleninu - a to so šupkou a nenakrájané, vďaka čomu vytvára zdravú šťavu plnú vlákniny. Najlepšie však je, že... nič nevyjde nazmar, a preto je čistenie rýchle a jednoduché

 

  • Kokteily - kokteily je možné pripraviť trasením, rozmiešaním alebo zmixovaním s ľadom, vďaka čomu môžete za pár sekúnd pripraviť skvelú pochúťku

 

 • Omelety - rovnakým spôsobom, akým mixér Optimum pripraví horúcu polievku, dokáže trecie teplo čepelí uvariť v priebehu niekoľkých minút tiež skvelú omeletu!

KOMERČNÉ FUNKCIE

 

  • Možnosti automatického mixovania - zaneprázdnené džúsové bary a kaviarne môžu vytvárať smoothie jednoduchým stlačením tlačidla. Mixér bude počas nastaveného času pracovať bez dohľadu pri rôznych rýchlostiach, pričom po ukončení cyklu zapípa.

 

  • Jednoduchá oprava a údržba - vysokokvalitné a odolné komponenty vyrobené jedným z najrenomovanejších výrobcov mixérov na svete umožňujú mixérom Optimum zvládnuť aj intenzívne používanie v džúsovom bare alebo v kaviarni. V nepravdepodobnom prípade, že sa niečo pokazí, sú náhradné diely lacné a ľahko dostupné, pričom oprava mixéru je jednoduchá a priamočiara - na rozdiel od väčšiny konkurenčných modelov. Upozorňujeme, že v prípade potreby urgentnej údržby sú opravárenské centrá rozmiestnené po celej Austrálii.

 

  • Efektívny a odolný vlastný motor s uhlíkovými kefami - jedinečný motor mixéru Optimum mení spotrebu elektriny v závislosti od aktuálnej potreby. Vďaka tomu vydrží bez akýchkoľvek porúch a problémov dlhšie než väčšina konkurenčných značiek.

 

  • Nehrdzavejúci systém 6 čepelí - mixér Optimum je vybavený čepeľami vyrobenými v Japonsku, vďaka čomu dokáže rozdrviť aj najhrubšie prísady bez akýchkoľvek problémov.

 

  • Inteligentná ochrana pred preťažením - pre zabezpečenie extra odolnosti je mixér Optimum vybavený integrovaným senzorom, ktorý automaticky vypne motor, ak dôjde k nadmernému používaniu, čím sa predlžuje prevádzková životnosť zariadenia a vyhýba sa poruchám. Keby mixér kedykoľvek zlyhal, jednoducho ho stačí znova zapnúť.

 

  • Reputácia - mixér Optimum sa používa v džúsových baroch, kaviarňach a franšízach v celej Austrálii a tiež v zahraničí, pričom sa preukázal ako vysokokvalitný mixér najvyššej triedy a získal si dôveru vlastníkov podnikov po celom svete. Taktiež výrobca mixérov Optimum je vysoko uznávanou firmou, ktorá má vo svojom odvetví viac než 30 rokov skúseností.

 

 • Podpora Froothie  - spoločnosť Froothie sa špecializuje na vytváranie džúsových barov a kaviareň v Austrálii a na Novom Zélande, vďaka čomu získala množstvo skúseností v odvetví prípravy džúsov a smoothie. Ako náš zákazník a hrdý majiteľ mixéru Optimum získate bezplatné recepty na smoothie a neoceniteľné rady týkajúce sa rozvoja džúsového baru a zvýšenia predaja.

Pravosť všetkých recenzií bola potvrdená organizáciou Proven Credible. Kliknite sem pre ďalšie podrobnosti.

 

  • Ako vegánka milujem jednoduché a zdravé smoothie s celým ovocím, orechmi, datľami a zeleninou. Môj predchádzajúci mixér z týchto prísad dokázal urobiť iba hrubú zmes! Mixér Optimum ich skvele zmieša a to za krátku chvíľu. Navyše vyzerá skvele, nie je hlučný a jeho čistenie je pôsobivo jednoduché. Optimum je super! 
   Jacqui Edgecombe (String Fever Pty Ltd Croydon, VIC)

 

  • „Zdravím Roya a tím Athena Solutions, rada by som povedala, že mi dorazil môj mixér Optimum, pričom podpora a pomoc tímu boli naozaj skvelé. Mixér podáva naozaj dobrý výkon. Krásne mixuje potraviny, vytvára skvelé smoothie a dokonca aj horúce polievky. Keď som sa rozhodovala, ktorý mixér si mám kúpiť, mala som Vitamix od mojej dcéry. Optimum je pritom rovnako dobrý - robí všetko to, čo Vitamix, preto som s výsledkom veľmi spokojná a cena je pritom oveľa lákavejšia a to s rovnakou zárukou 10 rokov. Ďakujem pekne! 
   Rosetta and Danco Ilic (Rouse Hill, NSW)

 

  • Najskôr by som vám rada poďakovala za vaše skvelé služby pre zákazníkov. Už od začiatku ste boli maximálne nápomocný. Ďakujem za všetky informácie a rady, ktoré ste mi po požiadaní poskytli. Tiež si vážim, ako jednoducho je možné vašu spoločnosť kontaktovať. 
   Rada by som tiež povedala, že s mixérom som veľmi spokojná. Predtým som používala štandardný mixér, ktorý som ako celkom nový vybrala zo škatule, avšak po mesiaci používania sa pokazil. Robím dosť veľa smoothie a potrebovala som niečo odolnejšie. Po prvom použití mixéru Optimum som bola naozaj spokojná, ako rýchlo a ľahko všetko zvládol. Smoothie, ktoré vyrába, sú celkom jemné a husté a chutia skvele. Šetrí mi čas a jeho pravidelné používanie je preto lákavejšie. Veci dokážem ušľahať za krátku chvíľu, a potom chcem urobiť ešte viac. Skutočne ho milujem a chválim sa ním, už odkedy som ho dostala.
   Práve teraz tiež pijem smoothie, ktorý som si pripravila dneska ráno. Ráno som bola skutočne šťastná, pretože som toho zmixovala naozaj veľa a prebehlo to celkom rýchlo a jednoducho - vďaka čomu je to oveľa lákavejšie. Rovnako ako všetci som neustále zaneprázdnená a môj čas je vzácny. 
   Potom, čo ma videl môj kamarát, mal tiež záujem kúpiť si nový mixér a na druhý deň si nakoniec rovnaký aj kúpil. Som si istá, že ktokoľvek si kúpi Optimum, bude rovnako úplne spokojní ako ja.
   Ešte raz vám ďakujem.“
   S pozdravom 
   Venesa Jovanova (Tuggeranong, ACT)

 

  • Vážená spoločnosť Froothie, ďakujem vám za rýchle vybavenie zásielky nových mixérov Optimum. Boli sme naozaj ohromení vašimi skvelými službami zákazníkom a tím Athena Solutions by sme bez zaváhania odporučili.. Komunikácia vás aj Roya bola skvelá - všetky naše otázky boli rýchlo zodpovedané a bolo príjemnou skúsenosťou jednať so spoločnosťou s tak skvelými schopnosťami v oblasti služieb zákazníkom.
   Gary Griffith (Floreat, WA)

 

  • Ďakujem vám za môj mixér - je skvelý... plánovala som si kúpiť Vitamix, ale keď som sa pozrela na vašu stránku, rozhodla som sa pre váš mixér a som naozaj spokojná - robí všetko to, čo by robil aj Vitamix. Robila som džúsy, orechové maslá, smoothie. Je skvelý a používame ho denne.
   Amanda Ahern (Port Macquarie, NSW)

 

  • Môj Optimum milujem! Rada by som vám mnohokrát poďakovala za predaj tak skvelého spotrebiča - môj mixér naozaj milujem. Vďaka nemu sa stravujem oveľa zdravšie. 
   Laura Exarhos (Yarralumla, ACT)

 

  • Ahojte, práve som dostala môj mixér - v škatuli mi pripadal veľmi ľahký a mal som obavy, že bude veľmi malý, avšak keď som škatuľu otvoril, bol som veľkosťou podstavca príjemne prekvapený. Potom som sa nevedel dočkať, kedy ho vyskúšam, aby som zistil, či je skutočne dobrý  - preto som vyskúšal môj obľúbený test - banánový kokteil - a šlo to hladko... rozdelil som banán na veľké kúsky a pridal 200 ml mlieka a mixoval som 35 sekúnd. Musím povedať, že som ohromený - žiadny zvyšok. To je najlepší výsledok, s akým som sa stretol - a to za už za 35 sekúnd. Som vážne ohromený - neviem sa dočkať, keď cez víkend vyskúšam kokteily. 
   PS. Čistenie je jednoduché - dajte do neho vodu, na 10 sekúnd ho zapnite, vylejte a osušte.
   Anthony Butler (Bendigo, VIC)

 

  • S nadšením oznamujem, že mi dnes dorazil mixér! Je úplne fantastický! Naozaj si vážim vynikajúce služby zákazníkom - nebudem váhať a Froothie/Athena Solutions odporučím všetkým svojim známym!
   Veľmi pekne ďakujem za pomoc, Rebecca
   Rebecca and Philip Davis (Ranelagh, Tasmania)

 

  • Vážený Roy, vo štvrtok som dostala svoj mixér (bol mi doručený do práce). Celá kancelária vedela, že mi má prísť - nedokázala som svoje nadšenie tajiť. Počas obedňajšej prestávky som bežala na trh a kúpila som ovocie a zeleninu, aby som mala čo zmixovať. Moje očakávania boli vysoké. Urobila som dva džúsy, aby som sa mohla podeliť s kolegami. Jeden skvelý Pepekov nápoj z uhorky, zeleného jablka, zázvoru, mäty, limetky a špenátu a druhý z papáje, manga, hrozna a mäty. Obidva boli lahodné a ich textúra bola neuveriteľne jemná.
   Nemohla som sa dočkať, kedy sa dostanem domov a vyskúšam mixovanie s ľadom. Keď som sa dostala domov, urobila som si ďalšiu zeleninovú šťavu, ovocné frapé a Freddo Expresso. Ak neviete, čo to je, nižšie uvidíte obrázok. Ide jednoducho o šálku alebo dva espresa, cukor alebo med, ľad a potom to dojemna zmixujete. Skvelé!
   Mixér Optimum ma naozaj dostal a už sa teším, kedy vyskúšam tiež ďalšie recepty! Pošlite mi preto, prosím, PDF (ak je k dispozícii).
   Ešte chcem vyskúšať pomletie kávových zŕn alebo výrobu mandľovej pasty, no potom napíšem, ako som to zvládla. Ak to zvládnem, bude mandľová pasta výnimočná. Je inšpirovaná Amalou, čo je nátierka vyrobená z arganových orechov z Maroka - sú to rovnaké orechy, ako sa používajú v kozmetickom marockom oleji. Obsahuje orechy, škoricu a myslím, že tiež tahinu.
   Ďakujem vám veľmi pekne.
   Tina Loppacher (Haymarket, NSW)

 

  • Áno, zatiaľ je to skvelé. Prvý deň som použil na vytvorenie zloženého orechového masla z mandlí, kešu a brazílskych orechov. A to všetko som robil na najnižšej rýchlosti. Páčilo sa mi, ako vír pohyboval celou tou viskóznou zmesou hore po stranách a dole stredom, až kým nebola celkom jemná. Existujú iné modely, ktoré to s viskóznymi pastami nezvládnu, pretože kúsky sa zaseknú na stenách a v rohoch.
   Andrew Healey (Mansfield, Queensland)

 

  • Zdravím Mario,
   Áno, všetko je fajn. Mixérom som ohromený. V porovnaní s mojím predchádzajúcim strojom je o moc bližšie k tomu, čo som chcel. Tento sa naozaj podobá na Vitamix. 
   Je pekné, že má niekoľko programov, no dobré je tiež ho jednoducho iba zapnúť a nechať bežať, koľko chcem. Mixovanie je skutočne plynulé.. ešte raz ďakujem za všetku vašu pomoc“
   Kurt Vogt (Caringbah, NSW)

 

  • Tento mixér je fantastický. Kamarátka mojej manželky má VITAMIX 5200 a bola naozaj ohromená jeho kvalitou a cenou! 
   Michael Connolly-Greig (West Pymble, NSW)

 

  • Keďže môj partner pracuje na dlhšie obdobie mimo domu a s mixérom Optimum sme natoľko spokojní, kupujeme si ďalší, aby sme obidvaja mali svoj vlastný a mohli sme ho používať denne! 
   Fiona Crowe (Nedlands, WA)

 

  • Zdravím Roy,
   len vám chcem dať vedieť, že náš mixér je SKVELÝ. Nemohla som uveriť, ak rýchlo nám bol doručený! Keďže ma inšpirovala dostupná literatúra, robím zelené smoothie v podstate na každé raňajky. Musím povedať, že som sa celkom zmenila! Smoothie sú jemné a krémové a rozmixovanie mojich raňajok trvá menej než 30 sekúnd. 
   S pozdravom z neba Froothie, 
   Harlene Hercules (Ormond, Victoria NSW)

 

  • Dobré ráno Mirna,
   FÍHA!!!!!!
   Práve som si urobila môj prvý smoothie, ktorý mal 300 ml - šlo o posilňujúci nápoj obsahujúci jednu naberačku proteínového prášku značky Max's Super Shred Protein Power a 2 hrsti domáceho ovocného šalátu... SKUTOČNE SKVELÝ STROJ!!!!!!  Môžem iba povedať, že to bol jeden z najlepších nápojov smoothie, aké som kedy v živote pil!!!!!!
   To čakanie skutočne stálo za to!!!!!
   Tento stroj je určený na domáce použitie a teraz skutočne rozmýšľam, že si jeden kúpim aj do práce, pretože tam trávim tak veľa času!!!!!
   Rád by som, prosím, dostal zľavový kupón na budúci rok!!!!!! Ďakujem vám za ponuku - z vašej strany skvelé služby zákazníkom!!!!
   Do budúceho pracovného roku vám prajem len to najlepšie!!!!
   Prajem vám veselé Vianoce a šťastný Nový rok!!!
   S pozdravom
   Rob Jakovich (Aspendale, Victoria)

 

 • Môj mixér som použila dnes ráno a len vám chcem dať vedieť, že to bol vôbec najlepší smoothie. Všetkým na FB som povedala, nech si ho zaobstarajú!!!“ 
  Melissa Kelly (Gidgegannup, WA)

30 dňová SKÚŠKA - ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

*Povinné polia

600 €

600 €

* Price incl. VAT., excl. 10€ delivery fees

GARANTUJEME VAŠU SPOKOJNOSŤ
KLIKNITE SEM PRE VIAC INFORMÁCIÍ...BUDETE PREKVAPENÝ!

Optimum© je jedným z najkvalitnejších mixérov v odvetví - pre jeho porovnanie s inými značkami
kliknite sem 

Najobsiahlejšia záruka poskytovaná v odvetví sa vzťahuje na motor a diely, funkčnosť a poštové, celonárodné servisné centrá a zákaznickú podporu

 • Rozmixovanie kameňov za pár sekúnd!

 • 1 mixér - 15 funkcií!

 • Úvod

  Froothie je jediný predajce Mixérov Optimum Vortex vo viac ako 30 krajinách, viac informácií tu. Značka Optimum predstavuje spoluprácu rôznych uznávaných výrobcov a dodávateľov a tiež exkluzívnu továreň Optimum Appliance's na Taiwane. Továreň vyrába výrobky z najkvalitnejších súčiastok, aby vydržali čo najdlhšie a prekonali očakávania.


  Výnimočnú kvalitu mixéru zabezpečuje kvalita súčiastok použitých počas procesu výroby. Značka Optimum je hrdá na svoj cit pre detail a na nevyužívanie pofidérnych spôsobov na zníženie nákladov, ktoré by mohli ohroziť kvalitu a odolnosť spotrebičov. Dôkazom je 10 ročná záruka, ktorá sa opiera o využívanie servisných stredísk v celej Austrálii. 

  Mixér Optimum komerčnej triedy je sponzorovaný a používaný rôznymi organizáciami a  franšízami, pričom ste ho mohli vidieť na rôznych mediálnych kanáloch - vrátane kanálov Channel 7, Channel 9, v novinách USA Herald, Indy Posted a Segment. Optimum si vyslúžil povesť jednej z najuznávanejších značiek Austrálie. Pre zobrazenie overených referencií od tretích strán, kliknite sem, a ak chcete sledovať našich zákazníkov na Froothie TV, kliknite sem.

  K mixéru dostanete jedinečnú Záruku vrátenia peňazí na 1 mesiac bez akýchkoľvek otázok, v rámci ktorej v prípade vašej nespokojnosti zaplatíme a zabezpečíme vrátenie produktu, čím ďalej preukazujeme našu vieru v kvalitu a výkon mixéru.

 • Motor

  Najdôležitejším komponentom mixéru je výkon motoru. Mixér Optimum 9400 má motor s výnimočným výkonom 3 konské sily, ktorý zvládne ľahko rozmixovať aj tie najtvrdšie prísady a vydrží viac než väčšina domácich mixérov.

  V prípade komerčného použitia dokáže motor komerčnej triedy mixéru Optimum 9400 na rozdiel od iných čisto domácich mixérov ľahko zvládnuť intenzívne zaťaženie v džúsových baroch a kaviarňach. S výkonom 2,238 wattov je príprava smoothie a mliečnych shakov pre tento odolný komerčný mixér nenáročnou úlohou. Samovyrovnávajúci motor s karbónovými kefami nezabezpečuje iba efektívne využitie energie, ale tiež tichšie mixovanie, než aké dokáže poskytnúť väčšina iných vysokovýkonných mixérov. Vďaka tomu, že sa motor lepšie chladí, tiež dlhšie vydrží.

 • Čepele

  Systém čepelí mixéru Optimum využíva vlastnú montáž zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele dôkladne vyrobenej v Japonsku a na Taiwane, pričom jeho účelom je dosiahnutie rýchlejšieho, jemnejšieho a efektívnejšieho rozmixovania a premiešania prísad. Zatiaľčo väčšina ostatných mixérov používa systém 2 alebo 4 čepelí, Optimum využíva výnimočný systém 6 čepelí, ktorý mu umožňuje rozmixovať aj tie najodolnejšie potraviny. Ďalšie 2 čepele zahnuté smerom dole sú navrhnuté tak, aby zabraňovali zaseknutiu odolných potravín a vytvoreniu vákua naspodku nádoby.

  Systém je pevne priskrutkovaný k hriadeľu, ktorý sa pripája k spodnému prevodu čepele - tento spôsob montáže následne slúži ako spojovací bod pre zdierku pohonu, keď sú kompletne zmontované nádoba a čepele umiestnené navrch motoru Optimum. Šesť čepelí predstavuje viacúčelový systém, ktorý umožňuje mixéru Optimum kombinovať vlhké a suché prísady ľahko a efektívne. Špičková viacstranná čepeľ rozširuje možnosti mixéru Optimum nad rámec konkurenčných zariadení a ponúka bezkonkurenčné mixovanie.

 • Odolnosť

  Zatiaľ čo bežné mixéry majú motor ventilátoru, ktorý neustále beží na maximálny výkon, čo spôsobuje rapídne vyhorenie motoru, mixér Optimum využíva vlastný motor s uhlíkovými kefami, ktorý je optimalizovaný pre používanie iba potrebného množstva energie - životnosť motoru tak dosahuje niekoľko rokov namiesto niekoľkých mesiacov. Tento komponent je jedným z dôvodov, prečo spoločnosť Froothie ponúka zákazníkom možnosť 10 ročnej záruky, ktorú spoluzabezpečuje spoločnosť Athena Solutions Pty Ltd. a tiež výrobca spotrebičov Optimum Appliances Australia.

  Okrem týchto vlastností je motor mixéru Optimum vybavený tiež spínačom pre ochranu proti preťaženiu, ktorý zabezpečuje, že motor je neustále chránený voči poškodeniu preťažením. Tento spínač je viac než tepelné spínače proti prehriatiu, ktorými je vybavená väčšina bežných mixérov komerčnej triedy, pretože to znamená, že môžete pokračovať v mixovaní bez toho, aby ste najskôr museli čakať, kedy sa motor po prehriatí vychladí a museli ho vypnúť. A vďaka bezkonkurenčnej technológii v oblasti ostatných vysokovýkonných mixérov je motor s uhlíkovými kefami mixéru Optimum najlepšou motorizáciou tak pre tých, ktorí majú záujem o jeho využitie v komerčnej oblasti, ako aj pre tých, ktorí ho chcú pre osobné využitie.

  Nedávne testy preukázali, že mixér Optimum je tiež tichší než konkurenčné spotrebiče, pričom dosahuje hlasitosť iba 80-85 decibelov, čo je veľmi dôležitá vlastnosť pri jeho používaní v rodinnom dome alebo v tichej kaviarni/reštaurácii. Novo predstavený protihlukový kryt dokáže ďalej znížiť hlasitosť o ďalších 50%, čím sa dostane pod 40 decibelov, čím sa Optimum stáva najtichším mixérom v odvetví!

 • Optimum vs. Vitamix

  Vitamix TNC 5200 je rovnako ako iné modely Vitamix vysokokvalitný mixér s veľmi dobrou povesťou. Konkurovať na globálnom poli takejto značke je prinajmenšom náročné - a to obzvlášť pre nového hráča na trhu.

  S cieľom minimalizovať tuto nevýhodu sa spoločnosť Optimum© spojila s globálne uznávanými výrobcami, aby dokázala vyrobiť skutočne jedinečný a výkonný mixér, zatiaľ čo bude taktiež ponúkať klientom najlepšiu možnú záruku: 30 dňová záruka vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok a bez platenia spiatočného poštovného. Tieto skutočnosti viedli k ohromnému úspechu značky Optimum, pričom dopyt vysoko prekonal všetky očakávania.

  Navrchu tejto stránky uvidíte faktické porovnanie spotrebičov Vitamix TNC 5200 a Optimum. Rozhodnutie, ktorý mixér si kúpite, je len na vás. Ak máte akékoľvek otázky, s radosťou vám ponúkneme úprimné rady - jednoducho nás kontaktujte tu. Môžeme vás uistiť o jednom: Čokoľvek, čo zvládne Vitamix - či už ide o prípravu horúcej polievky, zeleného smoothie alebo jemného orechového masla, zvládne bez problémov tiež Optimum.

 • Komerčné použitie

  Na mixér Optimum sa spoliehajú džúsové bary a kaviarne po celej krajine vrátane franšíž, ako napríklad Wendy's a Gloria Jeans, vďaka čomu si táto značka upevnila pozíciu odolných komerčných spotrebičov vyrábaných závodmi svetovej triedy (certifikované normami ISO9000 a ISO9001) s použitím najkvalitnejších dielov.

  Mixér Optimum je navrhnutý tak, aby konzistentne namixoval najobľúbenejšie nápoje už za pár sekúnd. Tri automatické programy mixovania vám umožnia zmixovať stlačením tlačidla takmer akýkoľvek nápoj. Každý program kombinuje správnu rýchlosť a čas pre vytvorenie dokonale premiešaných homogenizovaných nápojov bez hrudiek ľadu. 

  To umožňuje mixéru vydržať intenzívne využívanie v kaviarňach a džúsových baroch. Mixér Optimum je tiež vybavený vypínacím spínačom pre ochranu proti prehriatiu, čo je ideálne pre džúsové bary hľadajúce spoľahlivý mixér, ktorý vydrží skutočne dlho.

  Optimum, ktorý sám o sebe funguje tichšie než väčšina konkurenčných zariadení, je možné zakúpiť tiež s protihlukovým krytom, ktorý dokáže hlučnosť znížiť pod 20 decibelov, čo je výrazne menej než u konkurencie.

 • Výrobcovia

  Závod Optimum© sa nachádza na Taiwane a je vlastnený austrálskou spoločnosťou - ďalšie informácie nájdete tu: www.optimum-appliances.com. Väčšina dielov sa vyrába priamo v továrni, pričom niektoré sa importujú z Európy a sú ručne montované s použitím presnej technológie a citu pre detail. Každý mixér sa pred odoslaním do spoločnosti Froothie, kde sa predáva zákazníkom, 5 minút testuje, čím sa zabezpečujú prísne opatrenia kontroly kvality. 

  Spotrebiče Optimum Appliances sa tiež spojili s výrobcami 3. strany, ktorí majú niekoľko desaťročí skúseností v oblasti výroby dielov pre najuznávanejšie značky v tomto odvetví.

  Všetci výrobcovia používajú najmodernejšie vybavenie a technológie, pričom väčšina dielov je nemeckého, taiwanského alebo japonského pôvodu. To je samozrejme jasné najmä vďaka vysokokvalitnej nehrdzavejúcej oceli používanej na výrobu niekoľkých komponentov mixéru Optimum a tiež samo-vyrovnávacieho a vysoko energeticky účinného motora. 

  Zatiaľ čo môžete vidieť vzájomne veľmi podobné mixéry, Optimum je vysokokvalitný stroj vyrobený s použitím vysokokvalitných dielov a je navrhnutý tak, aby ustál domáce a tiež komerčné použitie.

 • NÁŠ PRÍSĽUB

  Ako náhle učiníte rozhodnutie, kúpiť si mixér - či už pôjde o Optimum alebo inú značku - náš vzťah tým nekončí. Mixéry sú unikátne a sofistikované zariadenia, a aby ste ich využili na maximum, musíte získať vhodné rady a odporučenia.

  Náš tím podpory tu v spoločnosti Froothie je vždy telefonicky k dispozícii - od pondelka do soboty v čase od 9:00 do 19:00. Momentálne prebieha proces expanzie nášho centra podpory, aby sme dokázali zvládať rastúci dopyt a náš tím bude čoskoro k dispozícii 7 dní v týždni v čase od 9:00 do 21:00.

  Spoločnosť Froothie taktiež zahajuje spustenie nášho vlastného obchodu zameraného na zdravie, ktorý bude predávať všetko, čo potrebujete pre vedenie zdravého a spokojného života - či už ide o semienka chia pre vaše smoothie alebo surové organické olivy pre vaše jedlo či dokonca celkom surovú („raw“) čokoládu ako dezert.

  Pre džúsové bary a kaviarne je Froothie skvelým partnerom, ktorý im pomôže rozbehnúť úspešné podnikanie v oblasti predaja džúsov a smoothie (vrátane dodávok a vozíkov). Nakoľko sme pracovali s najznámejšími franšízami v Austrálii, naša expertíza a zásobovacia sieť môžu pre váš podnik znamenať významnú pomoc.

 • SÚHRN

  Ako môžete vidieť na základe špecifikácií vyššie a tiež na základe kvality dielov, mixér Optimum je skutočne unikátny a spoločnosť Froothie je hrdá, že je výhradným distribútorom tohto mixéru v Austrálii, na Novom Zélande, v Európe a v Singapure. Rast Optimum ako globálne uznávanej značky konkurujúcej spoločnostiam Vitamix a Blendtec je pôsobivá, pričom spoločnosť začala spolupracovať s niektorými z najlepších výrobcov v odvetví na navrhovaní cenovo dostupných kvalitných strojov, ktoré dokážu ustáť sofistikovanosť kuchyne a tiež intenzívne využívanie v džúsovom bare, vďaka čomu zákazníkom dokážu vydržať na celý život a džúsovým barom ponúkajú spoľahlivý stroj pre prípravu vždy jemných nápojov.

Pre ďalšie informácie

 • Kliknite sem, čím zobrazíte overené hodnotenia tretej strany
 • Kliknite sem, čím zobrazíte časté otázky
 • Kliknite sem, čím prejdete na oficiálnu stránku mixérov Optimum
 • Kliknite sem, čím zobrazíte ukážkové videá
 • Kliknite sem, čím zobrazíte našich franšízových zákazníkov

Všetky naše recenzie sú overené ako pravdivé

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM