Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

Bobule Acai

Bobule Acai (vyslovuje sa asají) sú ovocie z palmy (Euterpe oleracea), ktoré rastie na záplavových územiach Amazónie.

Bobule Acai sú celkom malé (ich priemer je iba okolo 1 - 2 cm) a iba približne 10 percent z nich tvorí jedlá koža a dužina. Avšak tieto malé bobule sú vysoko výživné a už celé storočia sú významnou súčasťou brazílskeho jedálničku. Objav tohto plodu je v skutočnosti legendou.

Výživnosť bobúľ Acai:

Bobule Acai ponúkajú obrovské množstvo priaznivých výživových a zdravotných účinkov. Tu ponúkame prehľad tých najdôležitejších. Ak chcete spoznať všetky, prečítajte si Príručku nutrientov.

Bobule Acai sú extrémne bohatým zdrojom skupiny antioxidantov zvanej anthokyaníny, čo sú zložky, ktoré pomáhajú účinkovať proti voľným radikálom, pričom znižujú ich nestálosť a obmedzujú množstvo škôd, ktoré môžu spôsobiť. 
Antioxidačná činnosť anthokyanínov v bobuliach Acai je podporovaná vitamínom E, ktorý je sám o sebe dôležitým antioxidantom a tiež minerálmi: železom, vápnikom a horčíkom.
Prášok Acai je cenným zdrojom mastných kyselín a je obzvlášť bohatý na tuky Omega 9. Má priaznivé účinky na vašu pokožku, vaše srdce a krvné cesty a tiež zvyšok tela. Môže vám tiež pomôcť ochrániť vás pred niektorými problémami. Bobule Acai sú skvelou základnou potravinou na raňajkovanie, nakoľko majú nízky glykemický index (GI). Karbohydráty, ktoré obsahujú, sú telom pomaly a plynule konvertované na glukózu. Začnite deň s udržateľnou hladinou energie!
Dobrá vláknina, vďaka ktorej sa budete cítiť plní, vám pomáha stabilizovať krvný cukor, čo následne znižuje vašu chuť do jedla a môže vám pomôcť s udržaním váhy.

Ovocné tyčinky a vločky z bobúľ Acai

Jednoduchý prístup k dennej dávke antioxidantov! Všetky priaznivé účinky Acai sústredíme do super chutnej dobroty, ktorú môžete zjesť kedykoľvek, pričom využijete silu bobúľ Acai z amazonského pralesu v Brazílii.

Tambor Acai

Spoločnosť Froothie dodáva bobule Acai značky Tambor, ktorá je značkou skrývajúcou sa za najkvalitnejšími značkami organickej mrazenej dužiny bobúľ Acai. Taktiež ide o jediné organické mrazené bobule Acai, ktoré sú momentálne v Austrálii k dispozícii. 
Na rozdiel od väčšiny výrobkov Acai na austrálskom trhu je vám značka Tambor Acai podávaná v tradičnej podobe brazílskeho zmrazeného pyré. Vďaka tomu si Acai zachová všetky skvelé výživové vlastnosti! 
Acai je skvelý pre vaše telo – či už vypijete na raňajky smoothie, sadnete si za tanier s tradičnou brazílskou špecialitou alebo ho zmiešate so svojou obľúbenou zmrzlinou alebo jogurtom ako dezert.

.


Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM