Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

100% skutočné ovocie, 97% bez tuku, bez gluténu, bez želatíny, plné probiotík a antioxidantov. Ovocie Froothie je samostatne bleskovo zamrazené, čo znamená, že bolo zamrazené v dobe, kedy bolo najčerstvejšie a neplávalo v sirupe plnom cukru. Je taktiež hlavnou prísadou – vo vašom smoothie získate minimálne 1,5 hrnčeka ovocia!

Všetko toto ovocie zabezpečí, že nielenže sa priblížite dennej odporúčanej dávke ovocia (2 hrnčeky denne), ale taktiež získate VEĽA vlákniny (aspoň 8 gramov). A sme presvedčení, že o pozitívnych účinkov vlákniny všetci dobre vieme nielen zo škatúľ od ovsenej kaše a vločiek – len pre pripomenutie však môžeme povedať, že vás môžu chrániť pred rakovinou a srdcovými ochoreniami!

Ovocie však nie je jedinou zložkou smoothie, alebo áno? Jedinou ďalšou zložkou našich smoothie sú jogurtové tyčinky… 97% bez obsahu tuku, bez gluténu a bez želatíny!

Príďte a vyskúšajte naše smoothie a doprajte svojmu telu priaznivé zdravotné účinky, zatiaľ čo vy si budete pochutnávať na najchutnejšom smoothie vo vašom živote… ZARUČENE!

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM