Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.


Štandard kvality

 

Výrobcovia

V spoločnosti Optimum® využívame najlepších dostupných výrobcov a tiež našu exkluzívnu továreň svetovej triedy na Taiwane, vďaka ktorej vyrábame vysokokvalitné mixéry, pomalé odšťavovače a spotrebiče na spracovanie potravín. Pred predstavením výrobku podrobujeme našich dodávateľov auditom najvyššej kvality. Naše výrobné zariadenia spĺňajú normu ISO9001 a výrobky získali akreditáciu UL, CE, EMC a IEC.

Optimum je osvedčená značka a naše závody majú kombinované znalosti a reputáciu, ktoré získali v priebehu 120 rokov pôsobenia v odvetví. V našom podnikaní naďalej presadzujeme kvalitu, aby naše výrobky spĺňali náročné normy. V spoločnosti Optimum® zamestnávame skúsený tím zameraný na outsourcing, ktorý pracuje s dodávateľmi vzájomne výhodným spôsobom - vďaka blízkej spolupráci s našimi dodávateľmi sa dokážeme lepšie sústrediť na zabezpečovanie kvality výrobkov.

 

Kvalita na prvom mieste

Sme hrdí na poskytovanie našej špičkovej série výrobkov. Uprednostňujeme zameranie sa na vynikajúcu kvalitu v oblasti výrobkov aj služieb skôr než konkurovanie iba v oblasti ceny. Veríme v našu schopnosť poskytovať lepšie podmienky záruky, než ponúkajú iné výrobky na trhu, aby sme našim zákazníkom umožnili informovane sa rozhodnúť na základe vynikajúcej spoľahlivosti a ceny.

Sme hrdí, že kvalita našich produktov s ich širokou ponukou možností a naše špičkové služby zákazníkom aj naďalej zlepšujú našu značku. Náš zoznam spokojných zákazníkov naďalej rastie. Sme oddaní pomáhať vám zlepšovať váš život a robiť ho vďaka inovatívnemu štýlu a funkciám našich mixérov, odšťavovačov a spotrebičov na spracovanie potravín kreatívnejším a chutnejším.

Naše zameranie na kvalitu a odolnosť znamená, že každý spotrebič je vyrobený s presnosťou, je pred odoslaním distribútorom dôkladne testovaný v našom závode a následne znova testovaný pred odoslaním zákazníkom. Naša podpora po predaji nemá konkurenciu, pričom jej súčasťou sú plány na spustenie prvého svetového online servisného strediska ponúkajúceho okamžitú podporu behom celej životnosti našich mixérov.

 

Testovanie výrobkov

Všetci noví výrobcovia musia poskytnúť certifikáciu ich podnikania a procesov kvality a než sa stanú schválenými dodávateľmi, sú prísne preverovaní vo všetkých aspektoch ich podniku. Aktualizované hlásenia si vyžadujú poskytovanie nového CE a EMC pre Optimum® každé 2 roky.

Naše najprísnejšie požiadavky vyžadujú, aby vykonávali testovanie v globálne uznanom laboratóriu a mali partnera certifikácie pre zabezpečenie udržania štandardov najvyššej kvality. Naši dodávatelia nás navyše pravidelne informujú ohľadne nových informácií auditu ISO9001, aby sme zabezpečili, že aj v našich vlastných procesoch sa i naďalej dodržujú štandardy kvality.

Naša pozornosť k detailu je nepoškvrnená - od najmenších skrutiek cez motory našich spotrebičov až po balenie. Všetko je metodicky plánované, vzorkované a testované skôr, než je produkt predstavený na trh.

 

Schválenie

Vyžadujeme, aby štandardy kvality a bezpečnostné testovanie vykonávala organizácia SGS. SGS je jednou z najväčších a najuznávanejších organizácií zaoberajúcich sa spĺňaniu štandardov a ponúkajú dôkladné a objektívne hlásenia ohľadne všetkých produktov. Aby sme zabezpečili, že naše výrobky dosahujú vysokú kvalitu a sú bezpečné pre všetky svetové trhy, nešetríme žiadne výdavky.

 

Porovnanie

Do konkurenčnej analýzy trhu investujeme nemalé prostriedky, uskutočňujeme riadené porovnania našich výrobkov s výrobkami konkurencie a to do takého detailu, že rozoberáme motory a testujeme ich rôzne aspekty, ako napríklad odolnosť a kontinuitu. Na rozdiel od väčšiny konkurenčných spoločností sa výsledky našich testov zakladajú na skutočnom výkone v pracovnom prostredí.

 

Podpora

Začínajúc našou špičkovou zákazníckou podporou spoločnosť Optimum® zapája do procesu iba primárnych distribútorov, ktorí sa sústreďujú na podporu zákazníkov. Sme natoľko oddaní podpore zákazníkov, že vykonávame náhodné kontroly vrátane použití mystery shopperov pre otestovanie ich oddanosti službám zákazníkom a znalosti našich výrobkov.

Tiež dokážeme na naše výrobky ponúkať záruky, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie v odvetví. Toto sebavedomie pramení z bezkonkurenčnej kvality konštrukcie a minimálneho vracania z dôvodu chýb. Keď sa objavia výrobné chyby, vykonáme dôkladné prešetrenie, ktoré odhalí problém a zabezpečí, že bude okamžite napravený.

 

Neustále zlepšovanie

Nie sme oddaní iba zlepšovaniu našej značky - nechávame ju hovoriť samú za seba prostredníctvom výrobkov, ktoré predávame. Sľuby, ktoré dávame, sú odôvodnené kvalitou výrobkov a oddanosťou tímu. Neustále zlepšovanie je pre nás všestranný prísľub – nielen jedno oddelenie alebo pravidlo.

 

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM