Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

THERMOMIX MÁ NOVÉHO RIVALA!

New! Optimum ThermoCook - 20-in-1 Multifunction Cooking Appliance, Your Personal Kitchen Assistant

Bezna cena: 1 000 €

Optimum ThermoCook Pro obsahuje:

 • 2,0 litrová odnímateľná nádoba z nerezovej ocele pre miešanie a varenie
 • Butterfly a miešacie čepeľe
 • montáž nožov z nerezovej ocele
 • Veľká 70x50mm LCD obrazovka
 • Samostatné presná sklenená váha
 • Mäkká silikónová gumová stierka
 • Jednoduché prednastavené automatické programy a jedinečný DIY program
 • Nastaviteľný časovač a teplomer
 • Umývanie v myčke (okrem elektrických dielov)
 • Komplexná kniha receptov

Pre viac informácií o dieloch a zhrnutí, prosím kliknite sem

Nižšie je vecné porovnanie medzi:

  OPTIMUM ThermoCook Pro   THERMOMIX
Počet schopností /
Inzerované funkcie:
 
20 Funkcií vrátane DIY prispôsobenia
 
12 Funkcií
Rozsah Termostatu:  
37°C do 120°C
 
37°C do 120°C
Max Kapacita Nádoby:  
2 L
 
2.2 L
Motor :  
500W Motor, 1000W Vykurovací výkon
 
500W Motor, 1000W Vykurovací výkon
Funkcie Turbo/Pulse:  
Turbo a Pulse
 
Turbo a Pulse
Kĺúčové prílohy /
Príslušenstvo:
 
 

Naparovač  
Ano
 
Ano
Sekacie nože  
Ano
 
Ano
Pomúcky na Mixovanie /
Nože (pre šľahanie, miešanie atď.)
 
Ano
 
Ano
Odmerka  
Ano, Samostatné Samostatné od hlavnej jednotky
 
Ano, Zabudovaná
Recepty  
Ano
 
Ano
 
Záruka :  
2 roky domáce
 
2 ročná domáca

OPTIMUM ThermoCook Pro

Naparovač Väčší naparovač: 3Lkapacita.
Manší naparovač: 2.6L kapacita
Jedno sklenené veko vhodné pre oba naparovače.
Nádoba
2litre kapacita
Nože
Zosilnené 4 krídlové odnímateľné čepele z nerezovej ocele
Časovač
Výkon1000W
Nastavenie teploty: 37-120° C

Špeciálne Programy
Jednoduché pred- auto nastavenie programov a jedinečné DIY
programy pre jedinečnú osobnosť spotrebiteľov.

Ochrana proti pretaženiu

Elektronická ochrana motora, ktorá vypne, ak motor detekuje
preťaženie spôsobené preplnením.

Ostatné Bezpečnostné prvky
Optimum ThermoCook Pro nebude pracovať, kým nie je viečko zabezpečené.
Bezpečnosť v umývačke

Nože, veko a miešacie prílohy sú možné umývať v umývačke.

Príslušenstvo
Návod na použitie, kuchárka, odmerka, špachtle a precízne sklenená digitálna váha
Príloha

Malý a veľký parník, parník veko, kôš na chladenie, nástroj na
miešanie, hriadele a zostava čepeľov.

Váha produktu
7.16kg

Základné ovládanie:

Jasný, jednoducho čitateľný LCD displej kombinovaný s jednoduchou intuitívnou plochou a samostatný číselníkový prepínač pre jednoduché a presné ovládanie. Variabilné ovládacie prvky vám dajú voľnosť vo výberu ovládania každého aspektu procesu varenia. Nastavený časovač od 1 sekundy až po 12 hodin, teploty od 37 – 120°C , 10 rychlostných stupov s funkciou pulzovania a tepelného ohrevu.

 

Šetrenie času a miesta:

Toto inovatívne zariadenie preberá kontrolu a šetrí čas u všetkých úkonov v kuchyni. Vyvarujte sa používaniu niekoľkých kuchynských prístrojov, proste iba vložte ingredience do ThermoPro, spusťte predvolený program a nechajte ThermoPro urobiť všetku tvrdú prácu zatiaľ kým poupratujete. Nahraďte 10 iných kuchynských spotrebičov týmto zariadenímím všetko-v-jednom a urobíte si tak miesto pre viac skríň a a viac miesta pre posedenie.

 

15 prednastavených programov:

ThermoPro obsahuje 15 automatických programov, navrhnutých tak, abyste si svoje jedlo pripravili rychlo a s minimálnym úsilím. Vyberte si z: Smoothie, Rychlá polievka, Hustá polievka, Krájenie, Zpenenie, Zamiešanie, Para, Dusenie, Ohrievanie, Znovuohrievanie, Varenie, Jogurt, Rýža, Kaša, Hnetenie.

 

DIY Program:

Jedinečný DIY Program umožňuje nahrávanie svojich oblúbených receptov. Jednoducho nahrajte a uložte recept svojej bežnej prípravy jedla, takže si ich vždy budete môcť opakovať.

 

Vyššia kvalita:

čepele z nerezovej oceli, výkon 500W motor, 1000W vykurovacie teleso, ochrana proti pretaženiu/prehriatiu, ochranný bezpečnostný systém, ThermoPro bol špeciálne navrhnutý pre vyššiu kvalitu, ultra-životnosť a vysoký výkon.

 

Extra príslušenstvo:

Optimum ThermoCook obsahujem zásobník na parenie, kôš na varenie, nástroj na miešanie, odmerka, špachtľa, digitálna váhu a knihu z receptami

 

ako si uvarit zdrave

Varenie jedál doma naberá stále väčšie rozmery a to nás teší, je to v prospech zdravia každého a domácu stravu nenahradí ani najlepší šéfkuchár.
Nákup kvalitných potravín a ich príprava doma je pre nás dôležitá a preto varíme denne a uprednostňujem jedlá, ktoré sa dajú pripraviť rýchlo, šetrne a netreba na prípravu celú sadu hrncov. Ako asi každý aj my nie sme ochotné tráviť priveľa hodín denne za sporákom pri varení.
Privítali sme možnosť otestovať domáceho “kuchára”, ktorý nerozpráva a urobí, čo mu prikážete :)
Už krátky popis sľuboval úsporu času, riadu a veľkú variabilitu pri príprave. Tak sme sa do toho pustili a tu je naša skúsenosť :) s týmto kuchárom[…]

 

Kvalifikovaný predný výživový poradca, šéfkuchár, novinár a autor niekoľkých kních o zdravý.

Thermocook je tvrdo pracujúcí multifunkčný spotrebič. Nie len, že funguje ako vysoko kvalitný mixér, ale je tiež veľmi univerzálný - môže robiť pyré a zároveň ohrievať, takže je ideálný na polievky, omáčky a dusené pokrmy a dokáže tiež rozmixovať korenie, orechy a semienka tak jemne, že je ideálný pre celä radu raw lahôdok a dezertov.

Práve som použil Optimum Thermo Cook behom demonštrácie varenia na Veg Festu v Londýne na polievku, pesto, fondán atd., ktoré majú radi všetci. Tento stroj má veľa potenciálu - je skvelý!!

 

Christine je kvalifikovaná vedúca výživová poradkyňa, šéfkucharka, novinárka a expertka na média. Behom jej rozsiahleho vzdelávania získala čestný titul prvnej triedy vo výživovej terapii na známom Nutrition Centre CNELM. Má tiež kvalifikáciu na úrovni magistra a pôsobí na PGCE v vzdelávaní dospelých a prednášaní. Skúsená spisovateľka o potravinách a zdravý Christine pravidelne prispieva do národných a miestnych časopisov a novin o jedle, zdravý, výžive a fitness. Významne sa objavuje v médiách, rozhlase a televizie. Je autorkou niekoľkých kníh o zdravý a receptov.

Nayna Kanabar

Aby ste vyzkúšali svoj ThermoCook, začala som parným zariadením. Je to jednoduché aj pre mňa, pretože ja nie som veľmi dobrá, keď príde rad na prevádzkovanie elektrických zariadení, ale k môjmu prekvapeniu sa mi dokonca podarilo nastaviť a používať toto zariadenie jediným kliknutím!!! ……… Môj druhý pokus s ThermoCook byl korenená orešákovo-dýňová polievka. Pridala som nakrájanú cibulu a kúsok orešáku a dyne do pohára so zeleným chilli, štrošku korenia a soli, vodu, zmiešala som to funkciou „Rychla polievka“ a mala som lahodnú horkú bublajúcu polievku za menej ako 20 minút. Všetko bylo stále lepšie a lepšie tak pôsobivé! Môj tretí pokus byl džem... A džem dopadol naprosto dokonale...Read More

 

Nayna je jednou z nejpopulárnejších vegetariánských bloggeriek vo Velkej Británii. Bloguje jednoduché vegetariánske recepty a je zaradená medzi top 50 blogov o potravinách vo Velkej Británii od Foodies 100. Recepty od Nayny som objavila v časopisoch Metro, The Evening Standard a Eat In.

Neil Martin - Závyslák na prírodnom džuse - uznávaný ako jeden z popredných britských odborníkov na džusy, kvalifikovaný džusový terapeut registrovaný u bezplatnej zdravotnickje asociacie.

Páči sa mi jednoduchosť a všestrannosť nového Optimum ThermoCook. Uživatelské rozhranie je jednoducho pochopitelné a dokonca mi dáva možnosť vytvárať si svoje vlastné DIY programy. Už nemusím hľadať miesto pre mixér, pekárňu, výrobník polievky, rýžovar, kuchynský robot ... tento jediný prístroj nahradzuje všetky tieto kuchynské zariadeiaí a poskytuje mi maximálnu funkčnosť, zatiaľ čo zaberá minimálne množstvo priestoru

 

Po dosiahnutí zázračnej premeny svojho vlastného zdravia je Neil dnes uznávaný ako jeden z predných britských expertov na odšťavovanie. Neil je kvalifikovaný prírodný džusový terapeut registrovaný v bezplatnej lékarskej asociacii. Prostrednictvom svojej webové stránky (naturaljuicejunkie.com) a svojich džusových detoxikačních programov je schopný poskytovať významné zdravotné výhody tisícom ludí po celom svete. Neilove recepty sú často popisované tak, že chutiaí "príliš dobre na to, aby boli zdravé". Neila môžte pravidelna nájsť ako hosta vyprodaných akcií po celej Velké Británii, pretože pokračuje vo svojom poslaní zdielania výhod šťavnatého životného štýlu.

Jan Bennett

Vďaka ThermoCook to začína vypadať, že ma už vo svojej kuchyni netreba! Poviem Vám o tomto naozaj úžasnom kuchynskom spotrebiči... Ale ano, ThermoCook je splnený sen všetkých milovníkov varenia. Samozrejme nie je to tak, že by som ja alebo niekto iný nevedel variť, ale s ThermoCook je všetko oveľa jednoduchšie. Dokonca aj zemiaková kaša je urobená za necelých 18 minut od začiatku do konca... Kniha receptov, ktorá sa dodáva so spotrebičom, obsahuje viac než 90 receptov, ale akonáhle si s ňou pohráte, môžete si samozrejme vytvárať vlastné recepty ako som to urobil ja s touto jednoduchou zeleninovou kari polievkou... Read More

 

Jan Bennett je autorom aglugofoil.com, ktorý je neustále uvádzaný ako jeden z najlepších 100 blogov o potravinách vo Velkej Británii. V kombinácii so sociálnými médiami, ktoré sú sledováné po tisícach, je Jan uznávaným odborníkom na domáce varenie a používá pre svoju prácu nejlepšie kuchynské nástroje.

Priestor pre vegetariány

Môj hlavný dôvod pre dnešné varenie bylo urobiť ešte další záťažový test môjho nejnovšieho pomocníka kuchynského prístroja, ktorý sa velmi rychlo stal mojou prvnou zastávkou pri skoro každej úlohe v kuchyni... Prepáčte mi, je to velmi dlhý zoznam, že, (s odstupom času by bylo jednoduhšie vypísať to, čo nevie urobiť... vyprať, pripraviť stôl, vymeniť plienky)... ale už vidíte, prečo ho mám tak rada?? Mať tento prístroj je ako mať u seba svojho vlastného pomocníka šéfkuchara v kuchyni. Nie, v skutočnosti je to ako mať svojho vlastného šéfkuchara! Iba si poviete, čo chcete, dajte suroviny do nádoby, chodte a dajte si nohy hore, (alebo skôr do lavóra s teplou vodou!) a vraťte sa. keď je večera hotová... Read More

 

Kate je držiteľkou profesionálneho diplomu Cordon Vert vo vegetariánskej kuchyni a prevádzkuje vlastnú webovú stránku TheVegSpace.co.uk, ktorá je uvedená v „Top 10 VB vegetariánskych blogov“ časopisom The Guardian, časopisom Red Magazine a časopisom Vegetarian Living Magazine. Jej recepty sa objavili v časopisoch Cook Vegetarian Magazine, Observer Food Monthly a dalších. Tiež vyhrala „Súťaž o vegetariánskeho kuchára budúcnosti“ usporiadanou Vegetariánskou spoločnosťou a v roku 2011 bola tvorcom „Nejchutnejšieho bezmäsitého jedla vo Velkej Británii“ a vyhrála súťaž usporiadanou spoločností Linda McCartney Food.

Janice Pattie

The ThermoCook is made by the people behind the Froothie Power Blenders and Smoothie Makers.
Tento multifunkčný kuchynský prístroj má veľa funkcií, ja by som ho popísala ako velký 2 litrový džbán z nerezovej oceli výkonným mixérom, ktorý funguje trochu ako konvica, čo znamená, že môžete variť a ohrievať a zároveň mixovať. To je dosť zjednodušené vysvetlenie, pretože Optimum Thermocook má viac než 20 funkcií, z ktorých všetky sú navrhnuté tak, aby pomohli vytvoriť radu pôsobivých a výživných jedál bez konzervantov pre Vašu rodinu zadarmo...Read More

 

Janice je dobre uznávanou bloggerkou o jedle zo Škótska. Jej blog Farmersgirl Kitchen je celý o jednoduchých doma uvarených rodinných jedál a veľa inšpiratývnych receptov. Janice vyhrala niekoľko súťaží v receptoch a jej recepty boli tiež zverejnené v the Guardian a Wayfair. Behom potravinového turné v Novom Škótsku získala 88 782 lajkov z Twitteru za 7 dní.

Elizabeth Atia z 'Denníka z Elizabethiny Kuchyne'

"Tak čo môže Thermocook urobiť? Všetko! Nie vážne,okrem stráženia detí, čištenia okien a umývania riadu tento stroj môže robiť takmer všetko! ... Tak daleko v mojom Thermocook Uvaril som si Karfiolovú polievku, raňajkové smoothie, chlebové cesto, bob obecný a parmazánom dip, citron tvaroh, práškový cukor (pravdivý príbeh! Tento stroj je dostatečne silný, aby kryštalový cukor blezkovo premenil na práškový cukor! Už nebudete opäť pristihnutý bez nedostatku práškového cukru!), roztavené sušenky za moment, ANZAC sušienky, arašidové maslo cookies (tri rôzne sušienky pre našu rodinu Vánočný strom ozdobený, na obrázku dole), čo je Pavlova (obe šlahané vaječné bielka a šľahačková poleva), zázvorové pivo, varené víno, kaša, horká čokoláda, krémová poleva a rybí koláč - vrátane varenie v pare a šlahanie so smotanovými koláčmi na koláč, tvrdé varenie vajec a robiť najlepšie vynikaúce omáčky. "Read More

 

Janice je dobre uznávanou bloggerkou o jedle zo Škótska. Jej blog Farmersgirl Kitchen je celý o jednoduchých doma uvarených rodinných jedál a veľa inšpiratývnych receptov. Janice vyhrala niekoľko súťaží v receptoch a jej recepty boli tiež zverejnené v the Guardian a Wayfair. Behom potravinového turné v Novom Škótsku získala 88 782 lajkov z Twitteru za 7 dní.

*Povinné polia

1 000 €

1 000 €

* Price incl. VAT., excl. 10€ delivery fees20 PRAKTICKÝCH FUNKCIÍ

JEDINEČNÉ DIY FUNKCIE, KTORÉ SLÚŽIA NA VYTVORENIE VLASTNÝCH OBĽÚBENÝCH RECEPTOVSEKANIE
ŠLAHANIE
MIXOVANIE
EMULGÁCIA
MLETIE
HNETENIE
VARENIE
MIEŠANIE
MIESENIE
NAPAROVANIE
VÁŽENIE
PRESNÉ KÚRENIE
PRÍPRAVA PIRÉ
SAUTEING
MLETIE
POMALÉ VARENIE
BITIE
ŠLEHANIE
VRETIE
DUSENIE
PROGRAM DIY


GARANTUJEME VAŠU SPOKOJNOSŤ
KLIKNITE SEM PRE VIAC INFORMÁCIÍ...BUDETE PREKVAPENÝ!

Najobsiahlejšia záruka poskytovaná v odvetví sa vzťahuje na motor a diely, funkčnosť a poštové, celonárodné servisné centrá a zákaznickú podporu

ĎALŠIE VIDEÁ UŽ ČOSKORO ... 

 • Úvod

  Tak trocha viac ako iba „kuchynský robot“, Optimum ThermoCook multifunkčný prístroj je ako keby ste mali profesionálneho vyškoleného asistenta v kuchyni za svojím chrbtom a na zavolanie.

  Optimum ThermoCook je fakticky jedním z tých prístrojov, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre zaneprázdnených ludí, ktorý túžia vyrábať čerstvé, chutné a zdravé jedlo pro sebe a svoju rodinu. Mesiace výzkumu a vývoja boli investíciou do jeho funkčnosti, zajisťuje vám to, že môže premeniť akéhokoľvek domáceho kuchára na ozajstného majstra šéfkuchára a vyrábať delikátne a zdravé recepty stisknutím jedného tlačítka.

  A pretože tento výrobok pochádza od dodavateľa spotrebičov Optimum, viete, že kupujete kvalitu svetovej triedy za prijateľnú cenu. Prioritou a zámerom našho dodavateľa je vždy kvalita, životnosť a prevedenie je nesporné, pretože každý použitý diel je dokonale zostavený a na jeho výrobu byl použitý vysoko kvalitný materiál.

 • Prečo vám ponúkame Optimum Thermocook Pro Multifunkčný prístroj?

  Vieme, že vaše dni sú zaneprázdnené a že váš plán je pripravený na prasknutie. Vieme tiež, že chcete, aby vaša rodina mala vyváženú, chutnú stravu, ale nemôžete si dovoliť stráviť celý deň varením v kuchyni. A tiež vieme, že keď už ste pripravený investovať do zdravia svojej rodiny, váš rozpočet nie je neobmedzený.

  To bola pre nás výzva: získať zariadenie špičkovej kvality, ktoré dokáže všetko čo ThermoMix TM-31, KitchenAid Cook Professor, ThermoChef a MyCook Premium ….a za prijateľnú cenu.

  My sme ho doviezli priamo od dodávateľa, Optimum; a priamo vám ho ponúkame, bez nejakého dalšieho tretieho priekupníka, predvádzača alebo obchodného predajcu. To znamená, že náklady môžeme ponechať na tej najnižšej možnej úrovni, zároveň vám ponúkame dôveru v obchodovánie so spoločnostou

 • Základné výhody pre vás

  Váš ThermoCook Pro sa rýchlo stane vaším "tajným spojencom", ktorý vám pomôže vytvoriť pre vašu rodinu pamätné jedlá bez aditív a bohaté na živiny, ktoré budete milovať, od prvého kroku od prípravy cez varenie až po čištenie. Tu iba výber z množstva jeho funkcií:

   

  A nejlepšie na tom je, že nikdy neskončíte so špinavým hrncom a panvicou! Váš ThermoCook je jednoduchý na údržbu a všetky jeho jednotlivé časti uvedené v zozname príslušenstva sú vhodné pro umývanie v myčke. Je to naozaj tak jednoduché.

 • Náš sľub

  Prirodzene, náš vzťah nekončí tým, že si u nás zakúpite Optimum ThermoCook multifunkčné zariadenie. Môže byť jednoduché s ním zaobchádzať, ale váš ThemoCook je sofistikovaný kus zariadeniaí. To znamená, že budete chcieť trvalú podporu a rady, ktoré vám pomôžu získať z toho čo najviac.

  To je dôvod, prečo sa uisťujeme, že vždy stačí zavolať iba náš Froothie tím podpory

  Plus, ako zákazník Froothie, máte benefit našej jedinečnej zkušobnej jednomesačnej záruky. Pokiaľ nie ste spokojený so svojím Optimum ThermoCook, stačí nám dať vedieť v lehote do 30 dní od obdržania. Poskytneme Vám plnú, bezpodmienečnú, náhradu bez udania dôvodu; a dokonce zorganizujeme a zaplatíme dopravné ThermoCook zariadenie späť k nám za Vás.

 • Zhrnutie

  Pretože sa Optimum ThermoCook multifunkčné zariadenie môže zdať iba ako jednoduchý robot, je vo svojej triede naozaj jedinečný. Od prvej chvíle, keď ho použijete, rychlo a jednoducho vytvorí zdravé, chutné, päť-hviezdičkové jedlo od začiatku až do konca. Budete sa diviť, ako ste to bez neho mohli predtým zvládnuť.

  Je dostatočne silný na to, aby zvládnol požiadavky komerčnej kuchyne – stále ale cenovo dostupný pre priemernú domácnosť – váš TehrmoCook vydrží nastálo. Premýšľajte o ňom ako o osobnom kuchynskom asistentovi v podobe jediného zariadenia.

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM