Kuchynské spotrebiče vysokej kvality
navrhnuté a vyrobené pre Vás v Austrálii
 
"As the old saying goes: you pay for QUALITY and QUALITY lasts the test of time" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

Webová stránka: www.food4health.com
Facebook: huntergathererhealthnut
Mobil: 0431252585

Recenzie na mixéry:

Zdravím tých, čo ma poznajú. Volám sa Samantha Baird a som majiteľka Food for thought. Ľudia sa ma neustále pýtajú, ktorý mixér som si vybrala, preto ma napadlo, že by som mohla svoje myšlienky spísať a podeliť sa o ne.

Nakoľko som food coach (niečo ako potravinová trénerka) neustále pracujem na ukážkach prípravy potravín pre domáce aj pracovné využitie. Povedzme, že moje mixéry sa poriadne využívajú i niekoľkokrát denne. Tento rok som si vyskúšala niekoľko z týchto nelacných spotrebičov. Tu je môj prehľad:

Jedným z mojich prvých mixérov je Breville - niekedy svoju úlohu zvládal. Zistila som, že keď som do neho dala základnú kombináciu banánu a ryžového mlieka s kúskom medu, zvládol to fajn. Ako náhle som pridala zeleninu alebo datle, zmes začala byť hrudkovitá :( Ak milujete jemné smoothie ako ja, potom sú hrudky neprípustné. Keď som pridala ľad, mixér zlyhal, jedno prudké otočenie a koniec.

Philips 1000W Compact 3-in-1 Setup 3.4L Bowl Food Processor. Možnosť za nižšiu cenu, komponent na spracovanie potravín v tomto mixéri je dobrý. Avšak ani tento mixér nezvládne spracovať ľad a má problémy pripraviť jemný smoothie. Väčšinu úloh pre vysokorýchlostný mixér nedokáže splniť.

Breville - All in One. Toto malé zariadenie zbožňujem, aj keď sa nejedná o mixér - ide skôr o mini nástroj na spracovanie potravín a tyčový mixér. Jeho použitie je rýchle a jednoduché a aj teraz ho niekedy používam na prípravu zemiakovej kaše alebo rýchlu prípravu tekvicovej polievky, kým je ešte v hrnci. Nie je veľmi výkonný, preto ho rozhodne nemôžete použiť na zelený smoothie, orechové maslo, orechové mlieko a tak ďalej.

Môj ďalší drahý nákup bol Vita Easy. Vďaka cene 799,00 $ je celkom drahý, čo bol prvý problém. Tento stroj vyzerá celkom rovnako ako Vitamix, preto som sa rozhodla, že investície zrejme bude hodný. Reklamy Vita Easy uvádzajú, že do neho môžete vložiť celé potraviny a rozmixovať ich. Tiež sa uvádza, že zvládne veľa úloh pre vysokorýchlostný mixér. Začalo sa zdať, že ide o veľmi dobrý a výkonný stroj. Po istom čase však už nebol natoľko účinný a po niekoľkých týždňoch sa jasne prejavil chýbajúci spínač pre preťaženie. Mixér sa prehrial a odpálil poistky, a preto zostal nepoužiteľný. Nanešťastie potom, čo som mixér vrátila a trikrát mi ho vymenili, som sa rozhodla, že nespĺňa moje očakávania, pretože nedokázal zvládať pravidelné úlohy, ktoré som potrebovala. Po tretej výmene mi tím podpory spoločnosti Vita Easy oznámil, že chyba môže byť spôsobená používateľom a nie zariadením a znova mi ho už nevymenil. Bolo na čase nájsť  lepšiu alternatívu so skvelými službami pre zákazníkov, ktoré by podporovali efektívny výrobok.

Pristúpte k mixéru Optimum od spoločnosti Froothie. Môj nový favorit je Optimum 9400 - tento mixér za veľmi dostupnú cenu spĺňa moje požiadavky. Zbožňujem ho. Mixér stál menej než 500$ a skutočnosť, že ide o spoločnosť vlastnenú a riadenú v Austrálii som brala ako bonus navyše. Keď pripravujem zelený smoothie, môžem si byt istá, že bude vždy dokonale jemný. Vložím do neho mrkvu, repu, cuketu, zeleninu a ľad a bez starostí ich zmixujem. Taktiež som pomocou neho pripravila horúce polievky, kokosové a proteínové guľky, orechové maslo a mlieko - tento stroj to zvládne všetko. Od horúcej polievky až po zmrazený sorbet – vrátane všetkého medzi tým. Čo sa mi navyše skutočne páči, je možnosť zakúpiť si predĺženú záruku. Je vybavený núdzovým vypínačom/vypínačom proti preťaženiu, takže už viac nehrozí, že mixér odpálim :) Keď som si tento mixér objednala, služby zákazníkom boli skvelé - tím sa skutočne poponáhľal, aby mi expresne doručil moju objednávku včas na udalosť, následne mi poskytoval nepretržitú podporu a vynikajúce služby pri každej mojej žiadosti. So svoju voľbou ani nemôžem byť spokojnejšia a tento mixér vysoko odporúčam pre domáce aj komerčné použitie. Je to POVINNÁ kúpa!

Ak máte akékoľvek otázky, prosím, neváhajte ma kontaktovať!

 

Samantha Baird

Kontakt Info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (NL)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,
  Australia
 • DPH registračné číslo : NL 824103099B01
  Zákaznícky servis : [email protected]
  Telefónne číslo : +421233456312

INSTAGRAM